Aktualności z działu Wolontariat

Święto Ośrodka 2017

15 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich uczniów, pracowników i przyjaciół Lasek. Tego dnia czas zwalnia, a Laskowskie ścieżki wypełniają się licznymi gośćmi, którzy przybywają z okazji Święta Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

16-05-2017 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Dział darów, Rabka, Internat Szkoły Specjalnej

Melex w Laskach

16 marca gościliśmy w Ośrodku w Laskach naszych wieloletnich przyjaciół z firmy Melex S.A.

23-03-2017 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat, Dział darów

Wolontariat - DOW

16 XI kolejny raz gościliśmy pracowników firmy DOW.

22-11-2016 | Kategorie: Wolontariat

Wolontariat - Mercedes

W dniu 19.11.2016 pracownicy Firmy Mercedes brali udział w pracach wolontariackich na terenie Ośrodka w Laskach.

21-11-2016 | Kategorie: Wolontariat, Dział darów

Uroczyste otwarcie parkingu

Wczoraj w Laskach odbyło się uroczyste otwarcie parkingu wyremontowanego przez firmę Strabag

30-09-2016 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Dział darów

Piknik charytatywny - Bayer w Laskach

Trzeci raz pracownicy firmy Bayer odwiedzili Ośrodek w Laskach.

19-09-2016 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Pracownicy Trouw Nutrition w Laskach

16 września pracownicy firmy Trouw Nutrition z Grodziska Mazowieckiego przyjechali do Lasek.

19-09-2016 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat

Wolontariusze z Agencji Dębek

W dniu 22 sierpnia 2015 roku dzięki współpracy z Agencją Dębek gościliśmy pracowników firmy Strefa Finansów Prestige. Wolontariusze umyli okna i pomogli w porządkach na terenie przedszkola.

31-08-2015 | Kategorie: Wolontariat

Wolontariusze z PKN Orlen

W dniu 29 czerwca 2015 roku gościliśmy pracowników z firmy PKN Orlen.

06-07-2015 | Kategorie: Wolontariat

Przyjaciele z Renault Polska

2 lipca 2015 roku przedstawicielka firmy Renault Adela Karlińska przekazała samochód Dacia Dokker Towarzystwu Opieki nad Ociemniałymi.

02-07-2015 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat

Strona /6