Aktualności z działu Wolontariat

Fundacja Orlen dla przedszkolaków

Fundacja Orlen Dar Serca wsparła naszych najmłodszych uczniów.

15-10-2021 | Kategorie: Wolontariat

ArcelorMittal Warszawa z pomocą

To już kolejny raz, kiedy pracownicy ArcelorMittal Warszawa czynią dobro w Laskach.

16-06-2021 | Kategorie: Wolontariat

Nasz jest ten kawałek podłogi

W nowym roku szkolnym możemy cieszyć się nowym, dębowym parkietem w największej sali w Laskach – w Domu Przyjaciół.

03-09-2020 | Kategorie: Wolontariat

Zmalowali dobro

Kolejne dobro zrobione! Fundacja ORLEN - DAR SERCA odświeżyła nasze przedszkole! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Ferie kończą się lada dzień, więc nasze maluchy już niedługo będą mogły cieszyć się nowym wnętrzem!

07-02-2019 | Kategorie: Wolontariat

Zmalowali, zagrali i zrysowali dobro

Przyjechali do nas z różnych zakątków Polski, by malować ściany, szyć zasłony, robić zabawki dydaktyczne i kartki świąteczne. Finałem spotkania był spektakl zagrany przez pracowników firmy Alcon dla naszych uczniów.

09-01-2019 | Kategorie: Ogólne, Wolontariat

Zmalowali dobro

W ramach projektu, pracownicy Orange odnowili przestrzenie w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej.

11-12-2017 | Kategorie: Wolontariat

Z własnym wrzosem. Urząd Rady Ministrów

21 października pracownicy Urzędu Rady Ministrów, odwiedzili Laski, by pomóc w pracach ogrodnicznych.

24-10-2017 | Kategorie: Wolontariat

Wspólne gotowanie i sprzątanie

23 września pracownicy Grupy ENERIS spotkali się w Domu Niewidomego Dziecka na Saskiej Kępie, by pomóc w jesiennych porządkach.

26-09-2017 | Kategorie: Wolontariat

Warto pomagać. Polskie Towarzystwo Reasekuracji

„Każdy z nas chciałby coś zrobić dobrego dla innych, ale czasem brakuje wiedzy i możliwości, jak pomagać” – powiedziała Asia, uczestniczka wolontariatu pracowniczego firmy Polskie Towarzystwo Reasekuracji, która 16 września pomagała w Ośrodku Szkolno-Wychowaczym dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

25-09-2017 | Kategorie: Wolontariat

Silna grupa Trouw Nutrition

22 września 35-osobowa grupa z firmy Trouw Nutrition z Grodziska Mazowieckiego przyjechała do ośrodka w Laskach, by popracować trochę społecznie.

25-09-2017 | Kategorie: Wolontariat

Strona /7