Zaproszenie II

05-04-2018

Zarząd Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie serdecznie zaprasza niewidomych członków TOnOS, oraz absolwentów Lasek na spotkanie z organem prowadzącym w dniu 14.04.2018 r. na godzinę 13:00 do Domu Przyjaciół.

Program:

13:00 Prezentacja e-podpisu mobilnego,

14:00 Spotkanie z Dyrekcją Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach, dyskusja i próba opracowania wspólnej strategii w celu zwiększenia efektywności szkolenia masażystów, oraz poprawy i dostosowania narzędzi i aplikacji niezbędnych do wykonywania zawodu masażysty, oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej w XXI wieku.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy d.reskiewicz@promocjaikariera.pl, lub do sekretariatu zarządu do dnia 10.04.2018 r.