After Five w Brwinowie

08-04-2013

Ilustracja: Zespół After Five na scenie. Od lewej: przy perkusji - Damian, Magda z gitarą, Marcin gra na flecie, Dominik śpiewa, przy klawiszach Kacper, Mieczysław - skrzypce.

W piątek, 5 kwietnia 2013 roku, w Zespole Szkół Nr 2 w Brwinowie, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, odbył się Koncert Talentów. Jako gość specjalny zaproszony został zespół After Five w składzie: Dominik Strzelec – wokal, Marcin Cięszczyk – flet, Kacper Kowalewski – instrumenty klawiszowe, Magdalena Pochopień – gitara, Damian Osiewak – perkusja, Mieczysław Bąk – skrzypce.

Uczniowie naszej Szkoły Muzycznej zaprezentowali trzy utwory: "Czas nas uczy pogody", "Dobranoc, już czas na sen" oraz "Free As a Bird".

Występ został przyjęty bardzo entuzjastycznie zarówno przez dzieci ze szkoły podstawowej jak i przez młodzież gimnazjalną.

Po zakończeniu drugiego występu członkowie zespołu otrzymali dyplomy i słodki upominek od pani Anny Sobczak – dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Brwinowie oraz dyrektora Zespołu Szkół pana Mariusza Beckera.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i wyjątkową atmosferę.

Tekst i zdjęcia Anna Magner

Ilustracja: Zasłuchana widownia. Przy ścianie stoją p. Beata Kowalczyk, dyrektor p. Mariusz Baecker oraz pan dżwiękowiec

Ilustracja: Wręczanie dyplomów i upominków członkom zespołu

Ilustracja: Po lewej stronie obraz papieża Jana Pawła II. Na scenie stoją: Damian, Marcin, Magda, Dominik, Kacper i Mieczysław