Koncert w Liceum im. Kopernika

10-02-2017

W dniu 8 lutego 2017 r. absolwentki Szkoły Muzycznej wzięły udział w dorocznym święcie XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie. Mirela Moldovan, Klaudia Sieradzka i Nikola Weber zaprezentowały bardzo zróżnicowany repertuar, na który złożyły się  piosenki w języku polskim, angielskim, oraz włoskim. Na pianinie akompaniował im P. Grzegorz Bożewicz, który pracuje z dziewczętami w ramach zajęć muzycznych. Kilka słów o Laskach przekazała S. Jana Maria Ściga, przybliżając młodzieży zagadnienia związane z życiem i nauką niewidomych.

Publiczność wysłuchała koncertu z wielkim zainteresowaniem, nagradzając wykonawców gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, które – być może – stanie się początkiem bliższej współpracy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach z XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym w Warszawie.