Aktualności Szkoły Muzycznej

Wyróżnienia w XXII Powiatowym Konkursie Muzycznym

W dniu 2 czerwca 2014 roku odbył się XXII POWIATOWY KONKURS MUZYCZNY w Starych Babicach. Zostały w nim wyróżnione dwie nasze uczennice.

02-06-2014 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Święto Ośrodka w Laskach

W dniu 15 maja 2014 roku uroczyście obchodziliśmy święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

16-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Koncert poświęcony pamięci siostry Blanki

W niedzielę 11 maja 2014 roku, odbył się wyjątkowy koncert poświęcony śp. s. Blance – Annie Wąsalance ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża z Lasek.

15-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Nagroda na III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych

Dobra wiadomość - 9 maja 2014 roku „Leśne ptaki” zajęły III miejsce na Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego w Siedlcach.

09-05-2014 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Koncert zespołu After Five w Otwocku

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jadwigi Korczakowskiej w Otwocku uroczyście obchodzi dziesięciolecie integracji. Z tej okazji, w dniu 2 kwietnia 2014 roku w szkole wystąpił zespół muzyczny "After Five" z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

08-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Niecodzienna wizyta w Laskach

W dniu 14 marca 2014 roku gościliśmy w Laskach małżonkę Prezesa Rady Ministrów panią Małgorzatę Tusk oraz partnerkę Wiceprezydenta RPA panią Gugu Mtshali.

14-03-2014 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

XI Gminny Przegląd Kolęd w Centrum Kultury Izabelin

W niedzielę 26 stycznia 2014 roku w Centrum Kultury Izabelin odbył się XI Gminny Przegląd Kolęd.
Impreza ta cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców gminy Izabelin.

26-01-2014 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Koncert Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego

W dniu 22 stycznia 2014 roku odbył się koncert przygotowany przez uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego w Laskach.

22-01-2014 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Muzyczne święto w Laskach

12 października przypada coroczne święto Szkoły Muzycznej. W tym dniu obchodził imieniny Edwin Kowalik , niewidomy pianista, uczeń laskowskich szkół  aż do wybuchu powstania warszawskiego. W 1955 roku był finalistą V Konkursu Chopinowskiego.

12-10-2013 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Koncert na zakończenie X Rajdu Pęcickiego

W Publicznym Gimnazjum i Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi Warszawskiej...

02-10-2013 | Kategorie: Szkoła Muzyczna