Aktualności Szkoły Muzycznej

Koncert w ZUS-ie

23 października 2015 roku odbył się koncert z okazji "Dnia Pracownika ZUS". Uczniowie Szkoły Muzycznej i Ogniska Muzycznego wraz z dyrektor Beatą Dąbrowską oraz kadrą pedagogiczną zostali zaproszeni na to wydarzenie jako goście specjalni.

30-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Święto Szkoły Muzycznej

W poniedziałek 12 października 2015 roku w godzinach popołudniowych uroczystym preludium G-dur Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Kacpra Kowalewskiego rozpoczęło się świętowanie w Szkole Muzycznej w Laskach, noszącej imię niewidomego pianisty Edwina Kowalika.

15-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Spotkanie z chórem z Herzbergu

Po ostatniej wizycie naszego chóru Leśne Ptaki w Herzbergu na zaproszenie Ernst-Moritz-Arndt Gymnasium w 2013 r. nadszedł czas, abyśmy ponownie znaleźli się w roli gospodarzy i znów spędzili wspólnie kilka dni.

13-10-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Rok szkolny rozpoczęty

We wtorek 1 września 2015 roku w Ośrodku w Laskach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

01-09-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Zakończenie roku w Szkole Muzycznej

W dniu 22 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku w Szkole Muzycznej i Ognisku Muzycznym.

23-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Zapraszamy na koncert

Serdecznie zapraszamy 22 czerwca 2015 roku o godz. 16:00 do domu św. Stanisława na koncert i uroczyste zakończenie roku w Szkole Muzycznej i Ognisku Muzycznym.

18-06-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Festyn integracyjny

W dniu 13 czerwca 2015 roku w Nadleśnictwie Drewnica w Ząbkach odbył się festyn integracyjny dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

17-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Muzyczna

Zarząd TOnO

Zarząd Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi został wybrany na Zebraniu Ogólnym 30 maja 2015 roku.

02-06-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Wolontariat, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Rabka, Internat Szkoły Specjalnej

Koncerty dyplomowe 2015

W dniu 16 maja 2015 roku uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Laskach przystąpili do egzaminów końcowych.

27-05-2015 | Kategorie: Szkoła Muzyczna

Święto Ośrodka

15 maja 2015 roku uroczyście obchodziliśmy święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach.

18-05-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Strona /9

pierwsza ... 3 4 5 ... ostatnia