Aktualności

Kolęda w Domu Dziewcząt Kolęda w Domu Dziewcząt

We wtorek 14 stycznia w Domu Dziewcząt przeżywaliśmy wizytę duszpasterską. W tym roku Internat błogosławiło aż trzech kapłanów. Ks. Rektor Michał Wudarczyk, ks. Tomasz Bek i Ks. Tomasz Trzaska znany dzieciakom z rekolekcji adwentowych. 

czytaj więcej

Aktualności

Narciarze z Lasek Narciarze z Lasek

W dniach 12-19 grudnia odbywały się pierwsze zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich osób niepełnosprawnych, w których brała udział dwójka naszych uczniów Aneta Górska oraz Paweł Nowicki. Puchar Świata jest najbardziej prestiżową cykliczną imprezą na świecie i skupia wokół siebie najlepszych biegaczy globu. 

czytaj więcej

Tyflologia

Znani i nieznani ludzie Lasek Znani i nieznani ludzie Lasek

Oficyna Wydawniczo Poligraficzna „ADAM”  wydała dwutomowe dzieło pod tytułem „Znani i nieznani ludzie Lasek”. Autorkami antologii są nasze Siostry z Lasek: s. Maria Krystyna Rottenberg i s. Lidia Witkowska. 

czytaj więcej

 

Gorąco zachęcamy do finansowego wsparcia remontów przeciwpożarowych w placówkach naszego Ośrodka! Wsparcie tego celu zapewni naszym uczniom bezpieczne warunki do nauki i odpoczynku. Bez Państwa życzliwości i pomocy realizacja tej inwestycji nie będzie możliwa.

Dowiedz się więcej