Aktualności

Zapraszamy na Święto Ośrodka oraz jubileusz 25-lecia Szkoły Muzycznej Zapraszamy na Święto Ośrodka oraz jubileusz 25-lecia Szkoły Muzycznej

W imieniu wychowanków i pracowników serdecznie zapraszamy na obchody Święta Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach oraz jubileusz 25-lecia Szkoły Muzycznej I stopnia im. Edwina Kowalika. 

czytaj więcej

Kalendarium

V Memoriał im. Zofii Morawskiej w Laskach – to już 4 czerwca 2022! Trwają zapisy! Weź udział i Ty! V Memoriał im. Zofii Morawskiej w Laskach – to już 4 czerwca 2022! Trwają zapisy! Weź udział i Ty!

Pobiegnij i wesprzyj w ten sposób Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Laskach.

czytaj więcej

Tyflologia

Spotkanie z twórcami najnowszej wersji aplikacji Seeing Assistant Move 3 Spotkanie z twórcami najnowszej wersji aplikacji Seeing Assistant Move 3

W Seeing Assistant Move 3 użytkownik może głosowo zapytać o swoją lokalizację, poprosić o wyszukanie miejsca docelowego, albo zaplanować trasę i rozpocząć drogę do celu oraz wiele innych.

czytaj więcej

 

Czy wiecie, że na świecie jest tylko kilku niewidomych narciarzy? Kilkoro uczniów z Lasek marzy, by wziąć udział w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie – Igrzyskach paraolimpijskich w Pekinie.
Dzięki Twojemu wsparciu wszystko jest możliwe! 

Dowiedz się więcej