Aktualności Szkoły Podstawowej

Wielkopostne zadania dla uczniów

Zadania na „6” dla klas 4-8: Zeskanuj  6 kodów QR i wykonaj wszystkie polecenia pisemnie.

27-03-2020 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski

Zawieszone zajęcia szkolne

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w zakresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19 również Ośrodki Szkolno-Wychowawcze dla Dzieci Niewidomych w Laskach, Gdańsku Sobieszewie i Rabce Zdroju zawieszają swoją działalność do odwołania.

23-03-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Wycieczka małych odkrywców

28 lutego uczniowie szkoły podstawowej wybrali się do Centrum Nauki Kopernika, by znaleźć odpowiedź na ważne pytania.

28-02-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

I miejsce w konkursie historycznym

Gabriela Grabowska, uczennica 4 klasy podstawowej zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie Multitest z historii.

20-01-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Nasz przepis na Święta

Okres przedświąteczny w Laskach mija na radosnym oczekiwaniu Bożego Narodzenia.

19-12-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Św. Mikołaj od uśmiechów

6 grudnia – to jeden z naszych ulubionych dni. Można na śniadanie zjeść ciasto, dużo śpiewać i tańczyć, dzwonić dzwonkami i podkładać sobie prezenty.

06-12-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Spektakl „Złota kaczka”

Po ślubowaniu dzięki uczniom klas piątych przenieśliśmy się na Stare Miasto w dawnej Warszawie. Tam bowiem toczyła się akcja spektaklu „Złota kaczka”.

17-10-2019 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski

Ślubowanie pierwszoklasistów

Uczniowie I klasy szkoły podstawowej złożyli ślubowanie w Dniu Edukacji Narodowej.

14-10-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Klucz do skarbu Jana Pawła II

Montaż słowno - muzyczny "Klucz do skarbu Jana Pawła II" zaprezentowany przez uczniów z Pruszkowa

12-10-2019 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski