Aktualności Szkoły Podstawowej

Zimowe szaleństwo

Radość wielka! Po przerwie zimowej rozpoczęliśmy naukę w saneczkowym stylu.

20-01-2021 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole

Z jedzonkiem dla ZOO

Kolejny już rok z rzędu dzieci ze Szkoły Podstawowej naszego Ośrodka brały udział w akcji pt. „Żołędzie i orzechy dla zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.

11-12-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Nauka stacjonarna dla poszczególnych placówek

Zmiany w prowadzeniu zajęć od 16 listopada dla poszczególnych placówek Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach .

13-11-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych

Dzień Tabliczki Mnożenia

W pierwszym tygodniu października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia.

12-10-2020 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski

Żołędzie dla zwierzaków z ZOO

Uczniowie szkoły podstawowej wybrali się do lasu, by zebrać jedzonko dla zwierzaków z Warszawskiego ZOO.

18-09-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Słoneczny sad

Piękna pogoda sprzyja nauce na świeżym powietrzu. Uczniowie wybrali się do sadu, by zebrać trochę jabłek.

11-09-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski

Procedury obowiązujące podczas epidemii COVID -19 w Szkole Podstawowej dla Niewidomych w Laskach

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami podczas epidemii COVID-19 oraz oświadczeniami dla rodziców i pracowników Ośrodka.

31-08-2020 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski

Obóz sportowy w Darłówku

W dniach 19-30 lipca uczniowie i absolwenci naszego Ośrodka uczestniczyli w obozie sportowym, który odbył się w OW „Diuna" w Darłówku  nad Morzem Bałtyckim.

07-08-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Wielkopostne zadania dla uczniów

Zadania na „6” dla klas 4-8: Zeskanuj  6 kodów QR i wykonaj wszystkie polecenia pisemnie.

27-03-2020 | Kategorie: Szkoła Podstawowa Laski

Zawieszone zajęcia szkolne

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej w zakresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczeniem COVID-19 również Ośrodki Szkolno-Wychowawcze dla Dzieci Niewidomych w Laskach, Gdańsku Sobieszewie i Rabce Zdroju zawieszają swoją działalność do odwołania.

23-03-2020 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa Laski, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski

Strona /20

1 2 ... ostatnia