KURS BIŻUTERII

30-04-2016

Uczennice przy tworzeniu biżuterii - fot. archiwum szkoły

Biżuteria jest świetnym dodatkiem do stroju, o czym wie każda kobieta. Nie każdy jednak potrafi ją wykonać - dziewczęta z gr. III dały radę:) W środę i czwartek dziewczęta wzięły udział w kursie biżuterii zorganizowanym przez jedną z wychowawczyń. Tematem kursu była bransoletka z koralików z użyciem drutu pamięciowego. Drut pamięciowy to wdzięczny materiał - nie uciekają z niego koraliki, co bardzo ucieszyło niektóre kursantki. Na początku dziewczęta obejrzały koraliki, które różniły się wielkością i tworzywem z którego zostały wykonane. Każda wybrała coś dla siebie i przystąpiła do pracy. Powstały naprawdę oryginalne bransoletki, które dziewczęta z dumą prezentowały w szkole. Z nieoficjalnych wiadomości podobno są zamówienia na kolejne bransoletki;) Efekt pracy w galerii.

* Przy okazji pozdrawiamy sklep pasart z którego pochodzą materiały