ZAWODY W BYDGOSZCZY

02-04-2022

Trzy dziewczyny stoją z pucharami i dyplomami, fot. archiwum szkoły
W dniu 2.04.2022r. nasza sportowa delegacja uczestniczyła w zawodach na ergometrach o Puchar Dyrektora z okazji 150-lecia Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bydgoszczy.
W piątek rano 1.04. wyruszyliśmy z naszej Szkoły w tą wyjątkową podróż. Niestety pogoda nie pozwoliła nam pozwiedzać żadnych atrakcji po drodze. W sobotę 2.04. zawody odbyły się w hali przystani Lotto-Bydgostii. i wzięli w niej udział m.in Julia, Natalia, Krzysztof, Kamil i Wojciech -kibic. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, słodycze, nagrody rzeczowe. Szkoła otrzymała puchar
i tabliczkę okolicznościową. Po obiedzie wybraliśmy się na spacer po Bydgoszczy. Byliśmy na Rynku, Wyspie Młyńskiej. W niedzielę w drodze do Szkoły odwiedziliśmy Toruń. Zwiedzaliśmy stare miasto, później poszliśmy na Mszę św. Następnie poszliśmy do Żywego Muzeum Piernika gdzie pokazano nam jak kiedyś i z czego pieczono słynne toruńskie pierniki. Aktywnie uczestniczyliśmy w lekcji pieczenia pierników. Po tak mile spędzonym czasie, wsiedliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną. Późnym wieczorem szczęśliwi i zmęczeni wróciliśmy do Szkoły by dzielić się wrażeniami ze sportowego weekendu.