POWITANIE WIOSNY

24-03-2022

Uczennica w kwietnej sukni i dwóch uczniów w kapeluszach słomianych i białych koszulach przepasanych kolorowymi pasami, fot. archiwum szkoły

Wiosna jakoś leniwie budzi przyrodę do życia, więc postanowiliśmy ją przywołać i powitać na konkursie wiosennym. Wszyscy ubrali się wspaniale - kolorowo, kwiatowo i radośnie. I już po tym czuć było, że wiosna nadchodzi. Jury wybrało Królową i Króla wiosny, którzy panowali nad swoimi drużynami w czasie konkursu. Ponadto uczniowie wykazali się dużą wiedzą odpowiadając na zagadki i quiz wiedzy, rozpoznali wiosenne kwiaty, odgłosy wiosny, a melodie piosenek wiosennych już po pierwszych taktach. Zaprezentowali również swoje umiejętności. Teraz to już wiosna musi rozkwitnąć na dobre!