POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

15-06-2022

Trzecia klasa pdp siedzi w ogrodzie szkolnym, nad nimi kolorowy napis: pożegnanie absolwentów, fot. archiwum szkoły

We środę 15 czerwca odbyło się spotkanie pożegnalne naszych tegorocznych absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Angelika, Karolina i Wojtek podziękowali p.Dyrektor, s. Irminie oraz wszystkim nauczycielom i wychowawcom za wspaniały czas, jaki mogli spędzić w Rabce przedstawiając fraszki i piosenki o tym czego nauczyli się w szkole. Świetnie się bawiliśmy słuchając prezentacji uczniów z różnych klas oraz tańcząc nasze ulubione tańce integracyjne. Był też czas na kiełbaski z grilla i babeczki, które upiekli uczniowie klas III PDP. W spotkaniu brali też udział uczniowie z Ukrainy i ich rodzice. Naszym absolwentom życzymy dalszego rozwijania swoich talentów i umiejętności.