WYPRAWA NAD ZALEW

22-06-2022

Grupa wychowanków z opiekunami na pomoście, fot. archiwum szkoły

II grupa w ostatnim tygodniu przed wakacjami wybrała się na wycieczkę krajoznawczo- rekreacyjną nad zalew czorsztyński. Oczywiście do naszej zaprzyjaźnionej przystani w Mizernej gdzie gościli nas państwo Ola i Krzysztof Chrustek. Pogoda była iście wakacyjna. Spacerkiem wzdłuż zalewu wybraliśmy się do bacówki w Kluszkowcach, gdzie kosztowaliśmy oscypków wyrabianych na miejscu. Wróciliśmy na przystań i zapaliliśmy ognisko, upiekliśmy kiełbaski i podgrzaliśmy oscypki. Nastroje były mocno wakacyjne więc nikomu nie spieszyło się w drogę powrotną. Dziękujemy za cudowny, wspólny czas Panu bosmanowi, który nas przyjął na przystań, p. Oli za zaproszenie i p. Krzyśkowi za ognisko i oczywiście Julce i Tosi za wsparcie:)