PAN Z NAMI - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

16-03-2020

Ania pomaga księdzu rekolekcjoniście nakryć stół białym obrusem, fot. archiwum szkoły

W czasie trwającego Wielkiego Postu odbyliśmy rekolekcje wielkopostne pt. „Pan z nami”, które poprowadził znany nam już ks. Henryk Łodziana z Krakowa. Spotkania rekolekcyjne rozpoczęliśmy od Mszy Św. i przyjęcia Eucharystii. Podczas tych rekolekcji odbyły się trzy konferencje nt. „Otwórz me oczy”, „Chcę widzieć Jezusa” i „Być bliżej Niego”. Był też czas na prace plastyczne, które ks. Henryk w bardzo interesujący i wnikliwy sposób interpretował podczas ich prezentowania. Na podsumowane rozważań rekolekcyjnych zgromadziliśmy się w naszej Kaplicy na uroczystej Mszy św. Bardzo dziękujemy ks. Henrykowi za te szczególne dni, które dostarczyły wiele ważnych i ciekawych myśli, do których będziemy wracać!