SPOTKANIE WIELKANOCNE

10-04-2019

Dekoracja wielkanocna na sali gimnastycznej, fot. archiwum szkoły

W naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny pt. "Poranek Wielkanocny". Niewiasty idące do grobu namaścić ciało Pana Jezusa w rozmowie z Aniołami otrzymały wspaniałą Nowinę- JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁ. Radość z tego faktu uczniowie okazali śpiewem i tańcem dzieląc się nią ze wszystkimi zebranymi na tym spotkaniu. Życzyli, aby w ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnieć o tym co najważniejsze; o skupieniu, wyciszeniu i refleksją nad ofiarą Pana Jezusa. Na świąteczne dni życzyli dużo zdrowia, pokoju serca i radości oraz wielu potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Chrystusa. Na koniec spotkania wszyscy podzielili się jajkiem.