MUZYKA W KOLORACH

08-04-2019

Jedna ze scen muzycznych z muzykami, fot. archiwum szkoły

W poniedziałek 8 kwiatnia wczesnym rankiem wybraliśmy się na koncert pt.  „Muzyka w kolorach … błękitno – niebieskich” do Filharmonii Krakowskiej. Prowadzący – Babcia Melodia i Dziadek Rytmus oraz ich Kuzynka Klawiaturka wprowadzili nas w magiczny świat kolorowej muzyki, pełnej marzeń. Mieli oni na celu przybliżyć nam muzykę i wygląd instrumentów  takich jak: klawesyn, czelesta, organy, perkusja, akordeon oraz marimba. Wysłuchaliśmy wiele wspaniałych utworów granych na wymienionych powyżej instrumentach. Jesteśmy zachwyceni z uczestnictwa w tym koncercie, ponieważ nie tylko mogliśmy poznać nowe instrumenty, ale również posłuchać pięknej muzyki w wykonaniu prawdziwych artystów z wielkim talentem. To było naprawdę miłe przeżycie.