W ogródku u pani Krysi

W czwartkowe popołudnie Grupa II wybrała się w odwiedziny do Pani Krysi, gdzie chłopcy mogli oglądnąć króliki i kury...

22-06-2015 | Kategorie: Rabka

Wśród dinozaurów, owadów i mitów.

W letnią sobotę Grupa II wyjechała do Parku Rozrywki w Zatorze. Spacerowaliśmy po parku pełnym dinozaurów, potem płynęliśmy łódką po jeziorze mitologii i mogliśmy podziwiać tańczące fontanny.

21-06-2015 | Kategorie: Rabka

Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej

17 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie. Uczniowie klasy I, III i IV Szkoły Podstawowej oraz klasa I Gimnazjum wstawili się pod szkołą punktualnie o godz. 8.00 i wyruszyliśmy w podróż. Po około godzinnym czasie jazdy naszym szkolnym busem, dotarliśmy do krainy zabawek.

19-06-2015 | Kategorie: Rabka

Finał XIII Spartakiady

Po kilkudniowych zmaganiach sportowych na Stadionie Miejskim przy ul. Jana Pawła odbył się finał XIII Spartakiady Integracyjnej Dzieci i Młodzieży pod patronatem Roberta Korzeniowskiego. Nasi uczniowie w malowniczym, pomarańczowym pochodzie przeszli ze szkoły św. Tereski na Stadion.

17-06-2015 | Kategorie: Rabka

Grupa II w Rabkolandzie

Jak co roku II gr wybrała się do wesołego miasteczka w Rabce Zdrój. Inicjatorami i maszyną napędową...

16-06-2015 | Kategorie: Rabka

Park Dinozaurów zdobyła Grupa I

13-tego czerwca Gr. I spędziła czas wolny w Zatorze. Pojechaliśmy zobaczyć wielkie gady sprzed milionów lat. Dinozaury były różne, duże i małe, roślinożerne i mięsożerne, a niektóre wydawały groźne dźwięki.

15-06-2015 | Kategorie: Rabka

XXXIX Karpacki Festiwal Zespołów Regionalnych

W niedzielę wieczorem uczestniczyliśmy w XXXIX Karpackim Festiwalu Zespołów Regionalnych. W rabczańskim amfiteatrze mogliśmy podziwiać piękne tańce i śpiewy górali z podkarpackiej ziemi.

14-06-2015 | Kategorie: Rabka

13 czerwca w sobotę w naszej kaplicy było niecodzienne wydarzenie.

13-06-2015 | Kategorie: Rabka

Wernisaż pani Wiesławy

W dniu 10 czerwca uczniowie klasy I Gimnazjum odwiedzili wystawę malarstwa p. Wiesławy Kazuś Tylek.

12-06-2015 | Kategorie: Rabka

Inauguracja XIII Integracyjnej Spartakiady Dzieci i Młodzieży

Nasi uczniowie wzięli udział w inauguracji XIII Integracyjnej Spartakiady Dzieci i Młodzieży pod patronatem Mistrza Olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego, która odbyła się w hali przy Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. Bierze w niej udział ponad dwieście dzieci ze szkół uzdrowiskowych i specjalnych z terenu miasta.

11-06-2015 | Kategorie: Rabka

Strona /62