Dokarmianie ptaków

Zimą niewidome i słabowidzące dzieci dokarmiają ptaki. Klasa III regularnie dba o to, żeby w karmniku czekały smakołyki dla głodnych ptaków.

Przegląd kolęd

Nasi uczniowie wzięli udział w przeglądzie kolęd.

Niech żyje bal!

W sobotę 7 lutego 2015 roku w naszym Ośrodku odbył się bal karnawałowy.

Nowa strona Rabki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce.

17-02-2015 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów, Wolontariat, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Laski, Szkoła Muzyczna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Niewidomego Dziecka, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Dział Głuchoniewidomych, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Dział darów, Rabka

Kolęda w naszym Domu

W niedzielę 25 stycznia 2015 roku odbyła się kolęda w naszym Domu.

04-02-2015 | Kategorie: Rabka

Konkurs kolęd

22 stycznia 2015 roku w ośrodku w Rabce odbył się konkurs kolęd.

02-02-2015 | Kategorie: Rabka

Uśmiechnięte Jasełka

W ostatnich tygodniach wystawiliśmy w naszej szkole trzykrotnie dla szerszego grona bożonarodzeniowe przedstawienie pt: „Uśmiechnięte Jasełka”.

Konkurs plastyczny

Nasza uczennica Zuzia wzięła udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ".

Sałatka owocowa

Dla wszystkich, którzy w okresie zimowym potrzebują dużej dawki witamin polecamy sałatkę owocową.

Ubieranie choinki

Ruszyły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W naszych grupach a także na sali gimnastycznej w centralnym miejscu stanęły zielone choinki.

27-01-2015 | Kategorie: Rabka

Strona 47/49