Poszukujemy pracowników na stanowiska:

konserwator/dozorca

Oczekujemy:

  • stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
  • wykształcenia co najmniej zawodowego technicznego
  • uczciwości
  • gotowości i zdolności do wykonywania drobnych napraw
  • empatii, otwartości na potrzeby wychowanków
  • uprzejmości w stosunku współpracowników i dzieci
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania i samodzielności,
  • dokładności oraz umiejętności pracy w zespole
  • wymagana gotowość do dźwigania ciężkich przedmiotów
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie we współpracy z dziećmi

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie drobnych napraw w powierzonym budynku
  • utrzymanie porządku i czystości na terenie przyległym
  • kontrola działania infrastruktury obiektu i podejmowanie działań zabezpieczających w sytuacjach awaryjnych
  • zgłaszanie do przełożonych zauważonych usterek
  • praca na rzecz ośrodka szkolnego – przewożenie dzieci do sąsiednich placówek (melexem będącym na wyposażeniu obiektu)
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:

  • wymiar czasu pracy odpowiadający 1 etatowi – praca od godziny 7:00
  • formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji,
  • pracę w instytucji z wieloletnim doświadczeniem w zakresie edukacji i rewalidacji osób niewidomych i słabowidzących.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@laski.edu.pl

Przesyłane dokumenty należy opatrzyć  klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.