Serdecznie dziękujemy...

Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.
Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Organizacji Odzysku REBA S.A. za ponowne, nieocenione wsparcie finansowe. Umożliwiło ono zakup pieca grzewczego i modernizację kotłowni w Internacie Dziewcząt. Gorąco dziękujemy za stałą pamięć i bezinteresowną pomoc.


Pasja i zaangażowanie to wartości, którymi cechują się Pasjonaci Radzieckiej Myśli Zegarkowej. Zrzeszeni z całej Polski rzemieślnicy i miłośnicy wręczyli nam własnoręcznie złożone brajlowskie zegarki. Srebrne, złote, na kolorowym pasku, na skórzanym i na bransoletce - takie cuda otrzymaliśmy! Jest nawet zegarek kieszonkowy z dewizką! Dziękujemy za tak super akcję, która naszym niewidomym Absolwentom sprawiła wiele radości, ale też wzbudziła podziw w wyborze zamiłowania. Doceniamy Państwa pracę oraz pomysł na ponowne wykorzystanie istniejących już części oraz nadanie im nowego życia. Jesteśmy wdzięczni!


Wdzięczność i radość z przekazanej darowizny przez firmę Ursapharm Poland Sp. z o.o.  na rzecz Działu Lekarskiego. Krople do oczu oraz chusteczki dezynfekujące to produkty pierwszej potrzeby w naszej laskowskiej Poradni Okulistycznej. Dodatkowo uśmiech na twarzach Uczennic i Uczniów Szkoły Podstawowej wywołała porcja słodkości. Dziękujemy za miłe gesty, wieloletnią współprace i pamięć!


Podziękowania za wielkanocną zbiórkę słodyczy
Podziękowania za wielkanocną zbiórkę słodyczy

Dzieci z OSW w Laskach dziękują organizatorom Wielkanocnej Zbiórki Słodyczy: Aresztowi Śledczemu w Grójcu, Panu Piotrowi Mielcarkowi, Fundacji Alfabet Doświadczeń za stałą pamięć oraz przekazanie paczek ze słodkościami. Jesteśmy wdzięczni za hojność, empatię i bezinteresowną pomoc niewidomym.

Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.
Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.

Składamy gorące podziękowania Organizacji Odzysku REBA S.A. za sfinansowanie pieca grzewczego oraz modernizacji kotłowni w Domu Dolańskiego, w którym obecnie mieszkają uczniowie Szkoły Specjalnej. Jesteśmy wdzięczni za empatię oraz otwarcie na potrzeby niewidomych dzieci z OSW w Laskach.

Podziękowania dla Nowożeńców Mileny i Michała
Podziękowania dla Nowożeńców Mileny i Michała

Bardzo dziękujemy Nowożeńcom Milenie i Michałowi oraz ich Gościom za dary zebrane w ramach „ślubnego kwiatka” - przybory szkolne, artykuły plastyczne, układanki piankowe i książki z audiobookami. W imieniu uczniów przekazujemy wyrazy wdzięczności i życzymy nieustającej miłości na małżeńskich ścieżkach.


Wdzięczność, radość i zaangażowanie! Te słowa przychodzą na myśl, kiedy wspominamy wolontariuszy
z firmy TVN Discovery Polska. 25 września 2020 r. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach odwiedziła grupa młodych ludzi z zapałem do pracy i otwartością na potrzeby naszych niewidomych podopiecznych.
Ich celem było uporządkowanie klas i pokoi po generalnym remoncie w Szkole Specjalnej!
Zadanie nie należało do najprostszych, ale to nie zniechęciło naszych zmotywowanych wolontariuszy.
W serdecznej atmosferze czas płynie przyjemniej, stąd też mimo zmagań zaliczamy ten dzień do udanych.
Dziękujemy za poświęcony czas, uprzejmość i okazaną empatie!


Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Adama
Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Adama

Gorąco dziękujemy Młodej Parze  –
Agnieszce i Adamowi
oraz ich gościom weselnym za szlachetny gest w postaci zbiórki pieniężnej
na rzecz Ośrodka w Laskach. Przekazane dary finansowe wywołały radość wśród naszych wychowanków. W imieniu podopiecznych jeszcze raz składamy podziękowania i życzymy nieustającej miłości na tej pięknej życiowej drodze.


Moc serdecznych podziękowań kierujemy do członków rodziny i znajomych ŚP Antoniego Wielogórskiego, którzy zgodnie z wolą Zmarłego przekazali środki pieniężne na potrzeby niewidomych wychowanków Ośrodka w Laskach. Bóg zapłać za wszystkie dary serca!

Podziękowania dla Stowarzyszenia Ekspertki Razem
Podziękowania dla Stowarzyszenia Ekspertki Razem

Członkom i Sympatykom Stowarzyszenia Ekspertki Razem składamy najserdeczniejsze podziękowania za sfinansowanie zakupu łóżka do masażu dla uczniów Technikum Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Z wyrazami szacunku i wdzięczności za życzliwość i otwartość serca.

Podziękowania dla Ewy i Piotra Kołodziejów
Podziękowania dla Ewy i Piotra Kołodziejów

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Ewy i Piotra Kołodziejów za zorganizowanie zbiórki pieniężnej z okazji jubileuszu 35-lecia pożycia małżeńskiego. W imieniu uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach dziękujemy Jubilatom za empatię i wielkie serca oraz życzymy wielu łask Bożych.

logo Ever Cleaning Sp. z o.o.
logo Ever Cleaning Sp. z o.o.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do firmy Ever Cleaning Sp. z o.o. za przekazanie darowizny na potrzeby uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Gorąco dziękujemy za Waszą życzliwość, empatię oraz wsparcie.

Podziękowania dla Nowożeńców Weroniki i Konrada
Podziękowania dla Nowożeńców Weroniki i Konrada

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców - Weroniki i Konrada za zorganizowanie zbiórki pieniężnej wśród zaproszonych gości i przekazanie środków finansowych Ośrodkowi w Laskach. Zebrane środki bardzo ułatwią przygotowania przed nowym rokiem szkolnym. Przeznaczone będą na bieżące potrzeby naszych niewidomych uczniów. Za okazane serce i pomoc jeszcze raz gorąco dziękujemy! Niech Wam Bóg błogosławi na nowej drodze życia!

Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Bartłomieja
Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Bartłomieja

Bardzo serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Marcie i Bartłomiejowi oraz ich Gościom za inicjatywę i zbiórkę, w ramach „ślubnego kwiatka”, potrzebnych artykułów plastycznych, audiobooków, zabawek i słodyczy dla naszych niewidomych wychowanków. Życzymy licznych łask Bożych na nowej drodze życia!

Podziękowania dla księdza Pawła
Podziękowania dla księdza Pawła

Serdecznie dziękujemy księdzu Pawłowi i gościom obecnym na Mszy Prymicyjnej za wsparcie działalności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach zbiórką potrzebnych artykułów plastycznych dla niewidomych uczniów. Życzymy księdzu radości z obranej drogi życiowej i wielu łask Bożych.

logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym
logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym

Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Borzęcinie Dużym składamy najserdeczniejsze podziękowania za zorganizowanie zbiórki pieniężnej i przekazanie środków OSW w Laskach. Dziękujemy za życzliwość i otwarcie na potrzeby naszych niewidomych wychowanków.

Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym
Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym

Wolontariuszom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym gorąco dziękujemy za zaangażowanie podczas biegu charytatywnego III Memoriału im. Zofii Morawskiej oraz wsparcie niewidomych kolegów z OSW w Laskach. Jesteśmy wdzięczni za Wasz zapał do działania, pomysłowość, wspaniałą organizację i przekazanie uczestnikom wydarzenia mnóstwa pozytywnej energii.

Podziękowania dla Państwa Ewy i Jerzego Grycz
Podziękowania dla Państwa Ewy i Jerzego Grycz

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Państwa Ewy i Jerzego Grycz za zorganizowanie zbiórki pieniężnej z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. W imieniu naszych niewidomych wychowanków gorąco dziękujemy za wsparcie. Jubilatom z serca gratulujemy oraz życzymy doczekania w zdrowiu i pomyślności Dębowych Godów.


Gorące podziękowania dla rodziny i wszystkich osób obecnych na pogrzebie Ś.P. Stanisława Chmielewskiego. Podczas pogrzebu zamiast kwiatów zostały zebrane środki pieniężne, które zgodnie z wolą Zmarłego przekazano niewidomym dzieciom z Lasek. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Podziękowania dla Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa
Podziękowania dla Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa oraz ich Gości Weselnych za dary finansowe zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu oraz za piękne i niezwykle przydatne prezenty: artykuły plastyczne, gry i maskotki. W imieniu wychowanków Ośrodka w Laskach gorąco dziękujemy!

Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Radosława
Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Radosława

Moc serdecznych podziękowań przekazujemy Nowożeńcom Monice i Radosławowi oraz ich Gościom Weselnym za śliczne pluszaki zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu i ofiarowane naszym wychowankom. Młodej Parze życzymy miłości szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód!

Podziękowania dla Nowożeńców Małgorzaty i Wojciecha
Podziękowania dla Nowożeńców Małgorzaty i Wojciecha

Gorąco dziękujemy Nowożeńcom Małgorzacie i Wojciechowi oraz ich Gościom Weselnym za wspaniałe prezenty w postaci audiobook’ów, artykułów plastycznych i słodyczy, które zostały zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu i przekazane naszym wychowankom. Młodej Parze życzymy opieki Bożej i samych pięknych chwil na nowej drodze życia!

Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Pawła
Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Pawła

Nowożeńcom Agnieszce i Pawłowi oraz ich Gościom Weselnym przekazujemy wyrazy wdzięczności za środki finansowe zebrane w dniu ślubu i przekazane na potrzeby uczniów OSW w Laskach. Dziękujemy za Waszą przychylność, empatię i wielkie serca.

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Wyrazy wdzięczności kierujemy do uczniów Zespołu Szkół nr 46 z Warszawy oraz wszystkich osób zaangażowanych w przeprowadzenie zbiórki środków czystości, chemii gospodarczej i kosmetyków. Gorąco dziękujemy za Waszą życzliwość, empatię oraz wsparcie, kolejny już raz, Ośrodka w Laskach.


Sprzedażą ciasta charytatywnego Hipermarket Auchan Łomianki uczcił 21 urodziny Auchan Polska. Dochód ze sprzedaży został przekazany na potrzeby niewidomych uczniów Ośrodka w Laskach. Za symboliczne 4 złote każdy klient Hipermarketu mógł kupić olbrzymi kawał drożdżowego ciasta, pysznego i pachnącego, upieczonego specjalnie na tę okazję przez mistrzów piekarnictwa Auchan Łomianki. Serdecznie dziękujemy za ten ciepły gest i piękną tradycję podtrzymywaną od lat.


Serdecznie dziękujemy studentkom z Uniwersytetu Warszawskiego za podjęcie i realizację projektu społecznego Make a Move! W ramach projektu na przełomie kwietnia i maja przeprowadzono serię odpłatnych warsztatów tanecznych, a środki pozyskane w ten sposób przeznaczono na zakup pomocy dla niewidomych dzieci z laskowskiego Ośrodka.

W ubiegłym tygodniu nastąpiło oficjalne przekazanie gier, puzzli, słodyczy oraz czujników do nalewania cieczy. Radość obdarowanych była ogromna, zresztą zobaczcie sami...W dniu
6 kwietnia Ośrodek w Laskach odwiedzili przedstawiciele firmy URSAPHARM – Prezes Pan Jakub Kozak oraz Kierownik Marketingu Pan Michał Członkowski. Przybyłych z radością przywitała Dyrektor OSW Pani Elżbieta Szczepkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Pani Dorota Gronowska oraz uczniowie klasy IB Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielem Panią Ewą Fil-Szynkiewicz.

Dzieci z ekscytacją oglądały prezenty przywiezione przez naszych gości - klawiatury komputerowe dedykowane słabowidzącym, lupy elektroniczne oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Środki na zakup wspomnianego sprzętu i oprogramowania zostały pozyskane podczas Międzynarodowego Sympozjum poświęconego schorzeniom rogówki. Każdy, kto podczas sympozjum odwiedził stoisko firmy URSAPHARM mógł wziąć udział w sportowym przedsięwzięciu „Razem mamy wielką moc” i pedałując na stacjonarnych energo-rowerach wesprzeć niewidomych z Lasek. Co 8-9 sekund pedałowania w średnim tempie do „skarbonki” wpływała 1 złotówka. Odwiedzający stoisko nie zważając na biznesowy outfit, obowiązkowy tego dnia, z entuzjazmem wsiadali na energo-rowery, aby pokonać kolejne kilometry. Dzięki wspólnej aktywności sportowej oraz rezygnacji z kącika kawowego na stoisku udało się zebrać ponad 13.000 zł na sprzęt dydaktyczny dla podopiecznych laskowskiego Ośrodka.

W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy firmie URSAPHARM za podjęcie i realizację tej pięknej, nietuzinkowej inicjatywy!Wyrazy wdzięczności kierujemy do wolontariuszy z Firmy ENERIS, którzy w dniu 01.04.2017 z zaangażowaniem pomagali w pracach na terenie Ośrodka m.in. grabili teren wokół Internatu Dziewcząt, sadzili cebulki oraz sprzątali stołówkę w hoteliku.


Podziękowania dla Międzynarodowej Szkoły Europejskiej
Podziękowania dla Międzynarodowej Szkoły Europejskiej

Gorące podziękowania kierujemy do uczniów Międzynarodowej Szkoły Europejskiej za zorganizowanie wewnętrznej zbiórki pieniędzy i przekazanie ich niewidomym rówieśnikom z Ośrodka w Laskach. Wzruszyła nas Wasza inicjatywa i koleżeńska postawa. DZIĘKUJEMY!!!


Dużo radości sprawiła naszym najmłodszym wychowankom niespodzianka, jaką przygotowała społeczność wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Dzieci z entuzjazmem i zaciekawieniem otwierały paczki skrywające zabawki, książeczki, gry, artykuły plastyczne i słodycze. Gorąco dziękujemy Pani Krystynie - inicjatorowi i koordynatorowi akcji oraz wszystkim osobom biorącym udział w tym pięknym przedsięwzięciu!


Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Pawła
Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Pawła

Serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Monice i Pawłowi za zorganizowanie w dniu swoich zaślubin zbiórki zabawek dla naszych niewidomych wychowanków. Młodej Parze życzymy szczęścia oraz łask Bożych na każdy dzień wspólnego życia!


Wyrazy naszej wdzięczności kierujemy do Juliana, 12-latka z Izabelina, za zorganizowanie urodzinowej zbiórki pieniędzy i przekazanie zebranych środków na potrzeby Internatu Chłopców. W imieniu naszych wychowanków serdecznie dziękujemy Julianowi i jego urodzinowym gościom, za wielką wrażliwość serca i koleżeńską postawę. DZIĘ - KU - JE - MY!!!W sobotę 23.01.2016
mieszkańcom Internatu Chłopców złożyła wizytę Pani Magdalena Okulicz-Kozaryn z Totalizatora Sportowego wraz ze swoim Zespołem. Goście obdarowali naszych wychowanków wspaniałymi prezentami, dokładnie takimi, o jakich wychowankowie marzyli i o jakich pisali w swoich listach do Świętego Mikołaja.

W trakcie spotkania został rozegrany mecz goalballa. Zarówno drużyna gości, jak i drużyna gospodarzy wykazały się niezwykłą zręcznością i taktycznym podejściem. Zacięta, sportowa rywalizacja zakończyła się remisem.

Po meczu chłopcy z najmłodszej grupy poczęstowali gości własnoręcznie wykonanymi, świeżo pieczonymi, pysznymi ciasteczkami. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze.

Dziękujemy przedstawicielom Totalizatora Sportowego za wizytę w laskowskim Internacie Chłopców i zapraszamy ponownie.W dniu 21 stycznia miało miejsce spotkanie z Prezesem Firmy Strabag Panem Alfredem Watzl i Dyrektorem Piotrem Laska, podczas którego nastąpiło oficjalne przekazanie projektu odwodnienia i remontu głównego parkingu na terenie Ośrodka w Laskach. Projekt został przygotowany dla nas przez Firmę Strabag bezpłatnie.

Goście wraz gospodarzami: Matką Radosławą, Dyrektorem Piotrem Płóciennikiem i Panią Marią Roguską udali się do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, gdzie tego dnia odbywał się bal karnawałowy. W dogodnej chwili uczniowie zaprezentowali gościom zasady pisania na maszynie brajlowskiej. Całe spotkanie upłynęło w ciepłej, radosnej atmosferze.

Remont parkingu to bardzo ważna i potrzebna dla nas wszystkich inwestycja, a wykonany projekt to pierwszy krok do jej realizacji.

Z całego serca dziękujemy Firmie Strabag za zaangażowanie. 


Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Jakuba
Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Jakuba

Nowożeńcom Marcie i Jakubowi oraz ich Gościom Weselnym składamy serdeczne podziękowania za środki pieniężne zebrane podczas ślubu oraz za wspaniałe prezenty przekazane podopiecznym Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Niech dobro wyświadczone innym powraca do Państwa pomnożone!

Podziękowania dla Nowożeńców Dominiki i Michała
Podziękowania dla Nowożeńców Dominiki i Michała

Składamy serdeczne podziękowania Nowożeńcom Dominice i Michałowi Cybulskim oraz ich Gościom Weselnym za przekazanie darów pieniężnych zebranych podczas uroczystości zaślubin. Młodej Parze życzymy długiego i pięknego pożycia małżeńskiego.

Podziękowania dla Nowożeńców Nikol i Jana
Podziękowania dla Nowożeńców Nikol i Jana

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców Nikol i Jana Jędrzejowicz oraz ich Gości Weselnych za życzliwość, empatię oraz dar pieniężny przekazany na potrzeby dzieci z OSW w Laskach. Młodej Parze życzymy wszelkiej pomyślności oraz błogosławieństw Bożych!

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół nr 46 w Warszawie za przekazanie, kolejny już raz, środków czystości, kosmetyków i chemii gospodarczej Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Laskach. Cieszy nas zaangażowanie uczniów i aktywne działania na rzecz niepełnosprawnych kolegów.


Gorące podziękowania kierujemy do rodziny i wszystkich osób obecnych na pogrzebie Ś.P. Pana Profesora Stefana Krusia. Podczas pogrzebu zamiast kwiatów zostały zebrane środki pieniężne, które zgodnie z wolą Zmarłego przekazano niewidomym dzieciom z Lasek. Za ten dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać!

Prezenty przekazane przez Nowożeńców Ninę i Michała
Prezenty przekazane przez Nowożeńców Ninę i Michała

Składamy serdeczne podziękowania Nowożeńcom Ninie i Michałowi oraz ich Gościom Weselnym za wspaniałe prezenty, które przekazali naszym Wychowankom. Olbrzymi karton-niespodzianka krył w sobie zabawki interaktywne, gry, artykuły plastyczne, książki, audiobooki, płyty CD oraz pendrive'y. Widzieć radość naszych dzieci - bezcenne...

Podziękowania dla Nowożeńców Katarzyny i Jerzego
Podziękowania dla Nowożeńców Katarzyny i Jerzego

Gorąco dziękujemy Nowożeńcom Katarzynie Kawalec i Jerzemu Dowgiałło oraz ich Gościom Weselnym za otwarte serca a także środki pieniężne przekazane niewidomym dzieciom z Lasek. Młodej Parze życzymy błogosławieństwa Bożego i samych szczęśliwych dni!

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Gorące podziękowania kierujemy do Zespołu Szkół nr 46 z Warszawy za zorganizowanie zbiórki i przekazanie Ośrodkowi w Laskach środków czystości oraz chemii gospodarczej.

Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie
Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie

Przekazujemy wyrazy wdzięczności Wspólnocie Parafialnej oraz Księdzu Dziekanowi Janowi Józefczykowi - Proboszczowi warszawskiej Parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu za przychylność, szczodrość oraz ciepłe przyjęcie podczas kwesty w dniu 24 sierpnia 2014.

Kościół pw. Bożego Ciała w Łomży
Kościół pw. Bożego Ciała w Łomży

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Wojciechowi Nowackiemu oraz wiernym z Parafii pw. Bożego Ciała w Łomży za wielkie serca, gościnność oraz wsparcie podczas kwesty przeprowadzonej w dniu 27 lipca 2014.

Kościół pw. Świętej Trójcy w Kobyłce
Kościół pw. Świętej Trójcy w Kobyłce

Nasze podziękowania kierujemy do Księdza Proboszcza Jana Andrzejewskiego oraz całej Wspólnoty Parafii pw. Świętej Trójcy w Kobyłce za życzliwe przyjęcie podczas kwesty w dniu 20 lipca 2014 oraz hojny dar serca przeznaczony na potrzeby podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach.

logo Fundacji Banku Zachodniego WBK
logo Fundacji Banku Zachodniego WBK

Fundacja Banku Zachodniego WBK wsparła rehabilitację dzieci niewidomych z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym. Dziękujemy!

Wolontariusze z Auchan Łomianki
Wolontariusze z Auchan Łomianki

Serdecznie dziękujemy ekipie wolontariuszy z Auchan Łomianki za pomalowanie sali gimnastycznej w internacie chłopców.

logo Centrum Medycznego MAVIT
logo Centrum Medycznego MAVIT

Z całego serca dziękujemy Centrum Medycznemu MAVIT za prezenty, którymi w Dniu Dziecka Centrum obdarowało naszych niewidomych wychowanków.

Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży
Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży

Gorąco dziękujemy Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Popielskiemu oraz całej Wspólnocie Parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży za gościnne przyjęcie podczas kwesty przeprowadzonej w dniu 25 maja 2014 oraz za życzliwość i otwarcie na potrzeby niewidomych z Lasek.