Serdecznie dziękujemy...

Pasja i zaangażowanie to wartości, którymi cechują się Pasjonaci Radzieckiej Myśli Zegarkowej. Zrzeszeni z całej Polski rzemieślnicy i miłośnicy wręczyli nam własnoręcznie złożone brajlowskie zegarki. Srebrne, złote, na kolorowym pasku, na skórzanym i na bransoletce - takie cuda otrzymaliśmy! Jest nawet zegarek kieszonkowy z dewizką! Dziękujemy za tak super akcję, która naszym niewidomym Absolwentom sprawiła wiele radości, ale też wzbudziła podziw w wyborze zamiłowania. Doceniamy Państwa pracę oraz pomysł na ponowne wykorzystanie istniejących już części oraz nadanie im nowego życia. Jesteśmy wdzięczni!


Wdzięczność i radość z przekazanej darowizny przez firmę Ursapharm Poland Sp. z o.o.  na rzecz Działu Lekarskiego. Krople do oczu oraz chusteczki dezynfekujące to produkty pierwszej potrzeby w naszej laskowskiej Poradni Okulistycznej. Dodatkowo uśmiech na twarzach Uczennic i Uczniów Szkoły Podstawowej wywołała porcja słodkości. Dziękujemy za miłe gesty, wieloletnią współprace i pamięć!


Podziękowania za wielkanocną zbiórkę słodyczy
Podziękowania za wielkanocną zbiórkę słodyczy

Dzieci z OSW w Laskach dziękują organizatorom Wielkanocnej Zbiórki Słodyczy: Aresztowi Śledczemu w Grójcu, Panu Piotrowi Mielcarkowi, Fundacji Alfabet Doświadczeń za stałą pamięć oraz przekazanie paczek ze słodkościami. Jesteśmy wdzięczni za hojność, empatię i bezinteresowną pomoc niewidomym.

Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.
Podziękowania dla Organizacji Odzysku REBA S.A.

Składamy gorące podziękowania Organizacji Odzysku REBA S.A. za sfinansowanie pieca grzewczego oraz modernizacji kotłowni w Domu Dolańskiego, w którym obecnie mieszkają uczniowie Szkoły Specjalnej. Jesteśmy wdzięczni za empatię oraz otwarcie na potrzeby niewidomych dzieci z OSW w Laskach.

Podziękowania dla Nowożeńców Mileny i Michała
Podziękowania dla Nowożeńców Mileny i Michała

Bardzo dziękujemy Nowożeńcom Milenie i Michałowi oraz ich Gościom za dary zebrane w ramach „ślubnego kwiatka” - przybory szkolne, artykuły plastyczne, układanki piankowe i książki z audiobookami. W imieniu uczniów przekazujemy wyrazy wdzięczności i życzymy nieustającej miłości na małżeńskich ścieżkach.


Wdzięczność, radość i zaangażowanie! Te słowa przychodzą na myśl, kiedy wspominamy wolontariuszy
z firmy TVN Discovery Polska. 25 września 2020 r. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach odwiedziła grupa młodych ludzi z zapałem do pracy i otwartością na potrzeby naszych niewidomych podopiecznych.
Ich celem było uporządkowanie klas i pokoi po generalnym remoncie w Szkole Specjalnej!
Zadanie nie należało do najprostszych, ale to nie zniechęciło naszych zmotywowanych wolontariuszy.
W serdecznej atmosferze czas płynie przyjemniej, stąd też mimo zmagań zaliczamy ten dzień do udanych.
Dziękujemy za poświęcony czas, uprzejmość i okazaną empatie!


Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Adama
Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Adama

Gorąco dziękujemy Młodej Parze  –
Agnieszce i Adamowi
oraz ich gościom weselnym za szlachetny gest w postaci zbiórki pieniężnej
na rzecz Ośrodka w Laskach. Przekazane dary finansowe wywołały radość wśród naszych wychowanków. W imieniu podopiecznych jeszcze raz składamy podziękowania i życzymy nieustającej miłości na tej pięknej życiowej drodze.


Moc serdecznych podziękowań kierujemy do członków rodziny i znajomych ŚP Antoniego Wielogórskiego, którzy zgodnie z wolą Zmarłego przekazali środki pieniężne na potrzeby niewidomych wychowanków Ośrodka w Laskach. Bóg zapłać za wszystkie dary serca!

Podziękowania dla Stowarzyszenia Ekspertki Razem
Podziękowania dla Stowarzyszenia Ekspertki Razem

Członkom i Sympatykom Stowarzyszenia Ekspertki Razem składamy najserdeczniejsze podziękowania za sfinansowanie zakupu łóżka do masażu dla uczniów Technikum Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Z wyrazami szacunku i wdzięczności za życzliwość i otwartość serca.

Podziękowania dla Ewy i Piotra Kołodziejów
Podziękowania dla Ewy i Piotra Kołodziejów

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Ewy i Piotra Kołodziejów za zorganizowanie zbiórki pieniężnej z okazji jubileuszu 35-lecia pożycia małżeńskiego. W imieniu uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach dziękujemy Jubilatom za empatię i wielkie serca oraz życzymy wielu łask Bożych.

logo Ever Cleaning Sp. z o.o.
logo Ever Cleaning Sp. z o.o.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do firmy Ever Cleaning Sp. z o.o. za przekazanie darowizny na potrzeby uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Gorąco dziękujemy za Waszą życzliwość, empatię oraz wsparcie.

Podziękowania dla Nowożeńców Weroniki i Konrada
Podziękowania dla Nowożeńców Weroniki i Konrada

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców - Weroniki i Konrada za zorganizowanie zbiórki pieniężnej wśród zaproszonych gości i przekazanie środków finansowych Ośrodkowi w Laskach. Zebrane środki bardzo ułatwią przygotowania przed nowym rokiem szkolnym. Przeznaczone będą na bieżące potrzeby naszych niewidomych uczniów. Za okazane serce i pomoc jeszcze raz gorąco dziękujemy! Niech Wam Bóg błogosławi na nowej drodze życia!

Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Bartłomieja
Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Bartłomieja

Bardzo serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Marcie i Bartłomiejowi oraz ich Gościom za inicjatywę i zbiórkę, w ramach „ślubnego kwiatka”, potrzebnych artykułów plastycznych, audiobooków, zabawek i słodyczy dla naszych niewidomych wychowanków. Życzymy licznych łask Bożych na nowej drodze życia!

Podziękowania dla księdza Pawła
Podziękowania dla księdza Pawła

Serdecznie dziękujemy księdzu Pawłowi i gościom obecnym na Mszy Prymicyjnej za wsparcie działalności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach zbiórką potrzebnych artykułów plastycznych dla niewidomych uczniów. Życzymy księdzu radości z obranej drogi życiowej i wielu łask Bożych.

logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym
logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym

Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Borzęcinie Dużym składamy najserdeczniejsze podziękowania za zorganizowanie zbiórki pieniężnej i przekazanie środków OSW w Laskach. Dziękujemy za życzliwość i otwarcie na potrzeby naszych niewidomych wychowanków.

Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym
Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym

Wolontariuszom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym gorąco dziękujemy za zaangażowanie podczas biegu charytatywnego III Memoriału im. Zofii Morawskiej oraz wsparcie niewidomych kolegów z OSW w Laskach. Jesteśmy wdzięczni za Wasz zapał do działania, pomysłowość, wspaniałą organizację i przekazanie uczestnikom wydarzenia mnóstwa pozytywnej energii.

Podziękowania dla Państwa Ewy i Jerzego Grycz
Podziękowania dla Państwa Ewy i Jerzego Grycz

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Państwa Ewy i Jerzego Grycz za zorganizowanie zbiórki pieniężnej z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. W imieniu naszych niewidomych wychowanków gorąco dziękujemy za wsparcie. Jubilatom z serca gratulujemy oraz życzymy doczekania w zdrowiu i pomyślności Dębowych Godów.


Gorące podziękowania dla rodziny i wszystkich osób obecnych na pogrzebie Ś.P. Stanisława Chmielewskiego. Podczas pogrzebu zamiast kwiatów zostały zebrane środki pieniężne, które zgodnie z wolą Zmarłego przekazano niewidomym dzieciom z Lasek. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Podziękowania dla Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa
Podziękowania dla Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców Magdaleny i Krzysztofa oraz ich Gości Weselnych za dary finansowe zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu oraz za piękne i niezwykle przydatne prezenty: artykuły plastyczne, gry i maskotki. W imieniu wychowanków Ośrodka w Laskach gorąco dziękujemy!

Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Radosława
Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Radosława

Moc serdecznych podziękowań przekazujemy Nowożeńcom Monice i Radosławowi oraz ich Gościom Weselnym za śliczne pluszaki zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu i ofiarowane naszym wychowankom. Młodej Parze życzymy miłości szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód!

Podziękowania dla Nowożeńców Małgorzaty i Wojciecha
Podziękowania dla Nowożeńców Małgorzaty i Wojciecha

Gorąco dziękujemy Nowożeńcom Małgorzacie i Wojciechowi oraz ich Gościom Weselnym za wspaniałe prezenty w postaci audiobook’ów, artykułów plastycznych i słodyczy, które zostały zebrane zamiast kwiatów w dniu ślubu i przekazane naszym wychowankom. Młodej Parze życzymy opieki Bożej i samych pięknych chwil na nowej drodze życia!

Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Pawła
Podziękowania dla Nowożeńców Agnieszki i Pawła

Nowożeńcom Agnieszce i Pawłowi oraz ich Gościom Weselnym przekazujemy wyrazy wdzięczności za środki finansowe zebrane w dniu ślubu i przekazane na potrzeby uczniów OSW w Laskach. Dziękujemy za Waszą przychylność, empatię i wielkie serca.

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Wyrazy wdzięczności kierujemy do uczniów Zespołu Szkół nr 46 z Warszawy oraz wszystkich osób zaangażowanych w przeprowadzenie zbiórki środków czystości, chemii gospodarczej i kosmetyków. Gorąco dziękujemy za Waszą życzliwość, empatię oraz wsparcie, kolejny już raz, Ośrodka w Laskach.


Sprzedażą ciasta charytatywnego Hipermarket Auchan Łomianki uczcił 21 urodziny Auchan Polska. Dochód ze sprzedaży został przekazany na potrzeby niewidomych uczniów Ośrodka w Laskach. Za symboliczne 4 złote każdy klient Hipermarketu mógł kupić olbrzymi kawał drożdżowego ciasta, pysznego i pachnącego, upieczonego specjalnie na tę okazję przez mistrzów piekarnictwa Auchan Łomianki. Serdecznie dziękujemy za ten ciepły gest i piękną tradycję podtrzymywaną od lat.


Serdecznie dziękujemy studentkom z Uniwersytetu Warszawskiego za podjęcie i realizację projektu społecznego Make a Move! W ramach projektu na przełomie kwietnia i maja przeprowadzono serię odpłatnych warsztatów tanecznych, a środki pozyskane w ten sposób przeznaczono na zakup pomocy dla niewidomych dzieci z laskowskiego Ośrodka.

W ubiegłym tygodniu nastąpiło oficjalne przekazanie gier, puzzli, słodyczy oraz czujników do nalewania cieczy. Radość obdarowanych była ogromna, zresztą zobaczcie sami...W dniu
6 kwietnia Ośrodek w Laskach odwiedzili przedstawiciele firmy URSAPHARM – Prezes Pan Jakub Kozak oraz Kierownik Marketingu Pan Michał Członkowski. Przybyłych z radością przywitała Dyrektor OSW Pani Elżbieta Szczepkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Pani Dorota Gronowska oraz uczniowie klasy IB Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielem Panią Ewą Fil-Szynkiewicz.

Dzieci z ekscytacją oglądały prezenty przywiezione przez naszych gości - klawiatury komputerowe dedykowane słabowidzącym, lupy elektroniczne oraz specjalistyczne oprogramowanie.

Środki na zakup wspomnianego sprzętu i oprogramowania zostały pozyskane podczas Międzynarodowego Sympozjum poświęconego schorzeniom rogówki. Każdy, kto podczas sympozjum odwiedził stoisko firmy URSAPHARM mógł wziąć udział w sportowym przedsięwzięciu „Razem mamy wielką moc” i pedałując na stacjonarnych energo-rowerach wesprzeć niewidomych z Lasek. Co 8-9 sekund pedałowania w średnim tempie do „skarbonki” wpływała 1 złotówka. Odwiedzający stoisko nie zważając na biznesowy outfit, obowiązkowy tego dnia, z entuzjazmem wsiadali na energo-rowery, aby pokonać kolejne kilometry. Dzięki wspólnej aktywności sportowej oraz rezygnacji z kącika kawowego na stoisku udało się zebrać ponad 13.000 zł na sprzęt dydaktyczny dla podopiecznych laskowskiego Ośrodka.

W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy firmie URSAPHARM za podjęcie i realizację tej pięknej, nietuzinkowej inicjatywy!Wyrazy wdzięczności kierujemy do wolontariuszy z Firmy ENERIS, którzy w dniu 01.04.2017 z zaangażowaniem pomagali w pracach na terenie Ośrodka m.in. grabili teren wokół Internatu Dziewcząt, sadzili cebulki oraz sprzątali stołówkę w hoteliku.


Podziękowania dla Międzynarodowej Szkoły Europejskiej
Podziękowania dla Międzynarodowej Szkoły Europejskiej

Gorące podziękowania kierujemy do uczniów Międzynarodowej Szkoły Europejskiej za zorganizowanie wewnętrznej zbiórki pieniędzy i przekazanie ich niewidomym rówieśnikom z Ośrodka w Laskach. Wzruszyła nas Wasza inicjatywa i koleżeńska postawa. DZIĘKUJEMY!!!


Dużo radości sprawiła naszym najmłodszym wychowankom niespodzianka, jaką przygotowała społeczność wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Dzieci z entuzjazmem i zaciekawieniem otwierały paczki skrywające zabawki, książeczki, gry, artykuły plastyczne i słodycze. Gorąco dziękujemy Pani Krystynie - inicjatorowi i koordynatorowi akcji oraz wszystkim osobom biorącym udział w tym pięknym przedsięwzięciu!


Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Pawła
Podziękowania dla Nowożeńców Moniki i Pawła

Serdecznie dziękujemy Nowożeńcom Monice i Pawłowi za zorganizowanie w dniu swoich zaślubin zbiórki zabawek dla naszych niewidomych wychowanków. Młodej Parze życzymy szczęścia oraz łask Bożych na każdy dzień wspólnego życia!


Wyrazy naszej wdzięczności kierujemy do Juliana, 12-latka z Izabelina, za zorganizowanie urodzinowej zbiórki pieniędzy i przekazanie zebranych środków na potrzeby Internatu Chłopców. W imieniu naszych wychowanków serdecznie dziękujemy Julianowi i jego urodzinowym gościom, za wielką wrażliwość serca i koleżeńską postawę. DZIĘ - KU - JE - MY!!!W sobotę 23.01.2016
mieszkańcom Internatu Chłopców złożyła wizytę Pani Magdalena Okulicz-Kozaryn z Totalizatora Sportowego wraz ze swoim Zespołem. Goście obdarowali naszych wychowanków wspaniałymi prezentami, dokładnie takimi, o jakich wychowankowie marzyli i o jakich pisali w swoich listach do Świętego Mikołaja.

W trakcie spotkania został rozegrany mecz goalballa. Zarówno drużyna gości, jak i drużyna gospodarzy wykazały się niezwykłą zręcznością i taktycznym podejściem. Zacięta, sportowa rywalizacja zakończyła się remisem.

Po meczu chłopcy z najmłodszej grupy poczęstowali gości własnoręcznie wykonanymi, świeżo pieczonymi, pysznymi ciasteczkami. Spotkanie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze.

Dziękujemy przedstawicielom Totalizatora Sportowego za wizytę w laskowskim Internacie Chłopców i zapraszamy ponownie.W dniu 21 stycznia miało miejsce spotkanie z Prezesem Firmy Strabag Panem Alfredem Watzl i Dyrektorem Piotrem Laska, podczas którego nastąpiło oficjalne przekazanie projektu odwodnienia i remontu głównego parkingu na terenie Ośrodka w Laskach. Projekt został przygotowany dla nas przez Firmę Strabag bezpłatnie.

Goście wraz gospodarzami: Matką Radosławą, Dyrektorem Piotrem Płóciennikiem i Panią Marią Roguską udali się do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, gdzie tego dnia odbywał się bal karnawałowy. W dogodnej chwili uczniowie zaprezentowali gościom zasady pisania na maszynie brajlowskiej. Całe spotkanie upłynęło w ciepłej, radosnej atmosferze.

Remont parkingu to bardzo ważna i potrzebna dla nas wszystkich inwestycja, a wykonany projekt to pierwszy krok do jej realizacji.

Z całego serca dziękujemy Firmie Strabag za zaangażowanie. 


Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Jakuba
Podziękowania dla Nowożeńców Marty i Jakuba

Nowożeńcom Marcie i Jakubowi oraz ich Gościom Weselnym składamy serdeczne podziękowania za środki pieniężne zebrane podczas ślubu oraz za wspaniałe prezenty przekazane podopiecznym Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach. Niech dobro wyświadczone innym powraca do Państwa pomnożone!

Podziękowania dla Nowożeńców Dominiki i Michała
Podziękowania dla Nowożeńców Dominiki i Michała

Składamy serdeczne podziękowania Nowożeńcom Dominice i Michałowi Cybulskim oraz ich Gościom Weselnym za przekazanie darów pieniężnych zebranych podczas uroczystości zaślubin. Młodej Parze życzymy długiego i pięknego pożycia małżeńskiego.

Podziękowania dla Nowożeńców Nikol i Jana
Podziękowania dla Nowożeńców Nikol i Jana

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Nowożeńców Nikol i Jana Jędrzejowicz oraz ich Gości Weselnych za życzliwość, empatię oraz dar pieniężny przekazany na potrzeby dzieci z OSW w Laskach. Młodej Parze życzymy wszelkiej pomyślności oraz błogosławieństw Bożych!

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół nr 46 w Warszawie za przekazanie, kolejny już raz, środków czystości, kosmetyków i chemii gospodarczej Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Laskach. Cieszy nas zaangażowanie uczniów i aktywne działania na rzecz niepełnosprawnych kolegów.


Gorące podziękowania kierujemy do rodziny i wszystkich osób obecnych na pogrzebie Ś.P. Pana Profesora Stefana Krusia. Podczas pogrzebu zamiast kwiatów zostały zebrane środki pieniężne, które zgodnie z wolą Zmarłego przekazano niewidomym dzieciom z Lasek. Za ten dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać!

Prezenty przekazane przez Nowożeńców Ninę i Michała
Prezenty przekazane przez Nowożeńców Ninę i Michała

Składamy serdeczne podziękowania Nowożeńcom Ninie i Michałowi oraz ich Gościom Weselnym za wspaniałe prezenty, które przekazali naszym Wychowankom. Olbrzymi karton-niespodzianka krył w sobie zabawki interaktywne, gry, artykuły plastyczne, książki, audiobooki, płyty CD oraz pendrive'y. Widzieć radość naszych dzieci - bezcenne...

Podziękowania dla Nowożeńców Katarzyny i Jerzego
Podziękowania dla Nowożeńców Katarzyny i Jerzego

Gorąco dziękujemy Nowożeńcom Katarzynie Kawalec i Jerzemu Dowgiałło oraz ich Gościom Weselnym za otwarte serca a także środki pieniężne przekazane niewidomym dzieciom z Lasek. Młodej Parze życzymy błogosławieństwa Bożego i samych szczęśliwych dni!

Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy
Środki czystości przekazane przez Zespół Szkół nr 46 z Warszawy

Gorące podziękowania kierujemy do Zespołu Szkół nr 46 z Warszawy za zorganizowanie zbiórki i przekazanie Ośrodkowi w Laskach środków czystości oraz chemii gospodarczej.

Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie
Kościół pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie

Przekazujemy wyrazy wdzięczności Wspólnocie Parafialnej oraz Księdzu Dziekanowi Janowi Józefczykowi - Proboszczowi warszawskiej Parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu za przychylność, szczodrość oraz ciepłe przyjęcie podczas kwesty w dniu 24 sierpnia 2014.

Kościół pw. Bożego Ciała w Łomży
Kościół pw. Bożego Ciała w Łomży

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Wojciechowi Nowackiemu oraz wiernym z Parafii pw. Bożego Ciała w Łomży za wielkie serca, gościnność oraz wsparcie podczas kwesty przeprowadzonej w dniu 27 lipca 2014.

Kościół pw. Świętej Trójcy w Kobyłce
Kościół pw. Świętej Trójcy w Kobyłce

Nasze podziękowania kierujemy do Księdza Proboszcza Jana Andrzejewskiego oraz całej Wspólnoty Parafii pw. Świętej Trójcy w Kobyłce za życzliwe przyjęcie podczas kwesty w dniu 20 lipca 2014 oraz hojny dar serca przeznaczony na potrzeby podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach.

logo Fundacji Banku Zachodniego WBK
logo Fundacji Banku Zachodniego WBK

Fundacja Banku Zachodniego WBK wsparła rehabilitację dzieci niewidomych z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym. Dziękujemy!

Wolontariusze z Auchan Łomianki
Wolontariusze z Auchan Łomianki

Serdecznie dziękujemy ekipie wolontariuszy z Auchan Łomianki za pomalowanie sali gimnastycznej w internacie chłopców.

logo Centrum Medycznego MAVIT
logo Centrum Medycznego MAVIT

Z całego serca dziękujemy Centrum Medycznemu MAVIT za prezenty, którymi w Dniu Dziecka Centrum obdarowało naszych niewidomych wychowanków.

Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży
Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży

Gorąco dziękujemy Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Popielskiemu oraz całej Wspólnocie Parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży za gościnne przyjęcie podczas kwesty przeprowadzonej w dniu 25 maja 2014 oraz za życzliwość i otwarcie na potrzeby niewidomych z Lasek.