Remonty razem!

Mamy: 16 727,37 złBrakuje: 28 272,63 zł

Zbieramy: 45 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Kiedy nasi Uczniowie opuszczają szkolne mury… mamy potrzebę wykorzystać ten czas na remonty! Planujemy działania również podczas tych wakacji. Drobne naprawy czy sprawy wymagające więcej sił i środków, które odłożyliśmy na czas nieobecności naszych uczniów ruszą już z początkiem tegorocznych wakacji.

Rozplanowanie prac remontowych podczas wakacji prezentuje się następująco:

• położenie nowej podłogi na piętrze w Domu Chłopców
  • malowanie ścian sal lekcyjnych w Jabłonkach
  • wymiana bojlera w Jabłonkach
  • montaż zadaszeń nad wejściami w placówkach na terenie całego Ośrodka

Uzbieranie wskazanej kwoty pozwoli stworzyć dzieciom przytulną i bezpieczną przestrzeń, która pomoże im w poznawaniu świata. Konserwacja pomieszczeń jest niezbędna, aby utrzymać budynki w dobrym stanie na lata. Jest to nasza prawie coroczna prośba o Wasze wsparcie, ale mamy na uwadze iż regularne remonty to odpowiedzialne podejście do utrzymania jak najlepszego stanu placówek dla przyszłych pokoleń. Zważając na cenę jaką ponosimy podczas takich remontów jesteśmy zmuszeni ponownie Państwa prosić o pomoc. Razem możemy zdziałać więcej.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do formularza i wybrać z listy celów: Remonty razem!

Przelewy bankowe prosimy kierować na nr konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 wpisując w tytule: Remonty razem

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną pomoc.