Ślub Ani i Kamila

Mamy: 5 701,02 złBrakuje: 10 798,98 zł

Zbieramy: 16 500,00 zł Pomóż

Kochani Darczyńcy!

Spieszymy się do Was z cudowną nowiną! Ania i Kamil postanowili się pobrać!

Cudownie jest wiedzieć, że przy organizacji tego szczególnego dnia pamiętają  o nas. Ania i Kamil chcą wesprzeć Laskowskie przedszkole i zafundować dzieciakom sensoryczną ścieżkę muzyczną. Do wspólnej zabawy zapraszają swoich gości weselnych, ale też z otwartością zachęcają do wsparcia wszystkich Darczyńców.

Ścieżka sensoryczna z instrumentami do ogrodu przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Instrumenty wybrane do ścieżki są przemyślane i urozmaicone. Zestaw „ścieżka instrumentów” jest nowatorską metodą edukacyjną, wykonaną w większości z drewna. Instrumenty przeznaczone do samodzielnego grania przez dzieci na placu zabaw lub w ogrodzie. Jest to nowa forma aktywnego spędzania wolnego czasu z dzieckiem na wolnym powietrzu. Korzystny wpływ ma również ścieżka sensoryczna dla dzieci z orzeczeniem, lub nadpobudliwością ruchową, gdyż przy dźwiękach instrumentów dzieci uspokajają swoje nadmierne emocje..

Jest to wprowadzenie dzieci w świat dźwięku, ale również obcowanie z przyrodą i ekologią. Ścieżka ma zastosowanie w ogrodoterapii.

Cała konstrukcja ma wysokość 1,8 m., a długość jednego modułu to 2,4 m.

Wszystkie instrumenty można w każdej chwili zdjąć, a całą konstrukcję zdemontować i przenieść na inne miejsce.

Pragniemy jak najbardziej udoskonalać teren Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach, a przede wszystkim dostosowywać go do potrzeb Uczniów. Taki zestaw sensoryczny będzie świetnym uzupełnieniem zajęć. Staramy się, aby dzieci jak najwięcej czasu spędzały wśród natury, w końcu jesteśmy w otulinie Puszczy Kampinowskiej i mamy do tego najlepsze predyspozycje. Ścieżka instrumentów z pewnością zachęci przedszkolaków do przebywania na zewnątrz, jednocześnie rozwijając ich i wspomagając ich rehabilitację i rewalidację.

Koszt pełnej ścieżki to ceny blisko 16 000 zł. Koszt przesyłki wacha się między 500, a 800 zł. Wyceniamy akcję na 16 500 zł.

Dziękujemy Ani i Kamilowi za ten fantastyczny pomysł! Życzymy Państwu Młodym wszystkiego co piękne i dobre na nowej drodze życia. Cieszymy się Waszym szczęściem i miłością. Wasze otwarte serca budują wiele dobra. Niech to będzie dla Was piękny dzień, jak i cała reszta życia.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do formularza i wybrać z listy celów: Ślub Ani i Kamila

Przelewy bankowe prosimy kierować na nr konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 wpisując w tytule: Ślub Ani i Kamila