KOMPUTER NA NOWY ROK SZKOLNY

Mamy: 13 200,00 złBrakuje: 46 800,00 zł

Zbieramy: 60 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Rusza III i ostatni etap zbiórki na sprzęt komputerowy. Tym razem oprócz komputerów i oprogramowań dla naszych Uczennic oraz Uczniów chcemy wesprzeć też kadrę pedagogiczną.

Lepszy sprzęt = lepsza jakość kształcenia.

Nowe technologie na dobre stały się nieodłącznym elementem naszego życia. To one wyznaczają nam kierunki, a my chcemy się temu dostosować mając na uwadze rozwój nie tylko nas samych, ale i naszych niewidomych podopiecznych. Ze śmiałością stwierdzamy, że nasi uczniowie uwielbiają zajęcia w pracowniach komputerowych, które zostały wyposażone z dwóch poprzednich akcji zbiórkowych. To dzięki Wam mamy tę możliwości, aby wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach mogli rozwijać się komputerowo, a ich nauczanie było coraz bardziej prostsze i zautomatyzowane.

Naszym marzeniem jest, aby nauczanie w nowym roku szkolnym było przyjemnością dla Uczennic i Uczniów, a także dla ich Nauczycielek i Nauczycieli. Patrzymy w przyszłość z nadzieją, że cały Ośrodek w Laskach będzie mieć niebawem sprzęt komputerowy szyty na miarę potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie Państwo mieć w tym swój udział.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: KOMPUTER NA NOWY ROK SZKOLNY

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule KOMPUTER NA NOWY ROK SZKOLNY

Dziękujemy, że jesteście!