Wakacyjne remonty

Zbieramy: 86 000,00 zł Pomóż

Kochani Darczyńcy!
Drodzy Przyjaciele!

Wakacje to czas wypoczynku dla dzieci, ale także chwila na przygotowanie laskowskich budynków na kolejny rok szkolny. Jest to jedyny moment na przeprowadzenie renowacji, po to, aby dzieci w nowym roku szkolnym mogły cieszyć się i czuć się bezpiecznie w zadbanych placówkach.

Dla nas, pracowników Lasek wakacje to intensywny czas, ponieważ podczas dwóch miesięcy skupiamy wszystkie siły na dostosowanie pomieszczeń, w których przebywają nasi podopieczni zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i możliwości rozwoju.

W całym Ośrodku przeprowadzane są częściowe remonty, których łączny koszt to 86 tysięcy złotych.

W tym roku niezbędne jest wykonanie następujących prac:

• naprawa pokrycia dachów
  • naprawa nieszczelnych okien w Szkole Podstawowej
  • naprawa ścian po zaciekaniu wodą
  • usunięcie spękań ścian
  • malowanie ścian pomieszczeń w Internacie Dziewcząt i Szkołach Ponadpodstawowych
  • budowa tarasu 1 w Internacie Dziewcząt, częściowa wymiana płytek na tarasie 2
  • dokończenie budowy ogrodzenia przy Internacie Dziewcząt, zakup siłowników do bram
  • częściowa wymiana i częściowa naprawa rynien
  • uzupełnienie kratek kominowych
  • remont schodów w ambulatorium
  • drobne naprawy i konserwacje na terenie całego Ośrodka
  • wymiana zniszczonych mebli

Uzbieranie wskazanej kwoty pozwoli stworzyć dzieciom przytulną i bezpieczną przestrzeń, która pomoże im w poznawaniu świata. Konserwacja pomieszczeń jest niezbędna, aby utrzymać budynki w dobrym stanie na lata. Regularne remonty to odpowiedzialne podejście do utrzymania jak najlepszego stanu placówek dla przyszłych pokoleń. Razem możemy zdziałać więcej.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Wakacyjne remonty

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule
Wakacyjne remonty

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną pomoc.