Plac zabaw dla przedszkolaków

Mamy: 16 403,00 złBrakuje: 3 597,00 zł

Zbieramy: 20 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej pomocy w ramach akcji wielkanocnej udało nam się zebrać ¾ kwoty potrzebnej do wykonania MODERNIZACJI PRZEDSZKOLNEGO PLACU ZABAW.

Nadal brakuje jednak 5.000 złotych, aby zbiórkę zakończyć. Już niebawem, bo w drugiej połowie czerwca rozpocznie się remont placu, dlatego jeszcze raz gorąco prosimy o dołożenie kolejnych cegiełek do tego projektu.

Niektóre zabawki wraz z upływem czasu uległy zniszczeniu na skutek bieżącego użytkowania i warunków atmosferycznych. Inne zdecydowaliśmy się wycofać, ponieważ przestały spełniać standardy bezpieczeństwa.

Plac zabaw to miejsce służące nie tylko rozrywce. Aktywna zabawa sprzyja rehabilitacji zarówno ruchowej jak i społecznej. Dzieci pokonują stworzone dla nich przeszkody i własne lęki, a widząc swoje osiągnięcia w przekraczaniu barier nabywają pewności siebie i mają motywację do dalszego wysiłku. Dzięki takim drobnym sukcesom są śmielsze w kontaktach z rówieśnikami, czemu dodatkowo sprzyja wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

Po remoncie plac zabaw zyska nowy, bezpieczny i funkcjonalny sprzęt:

• huśtawkę wahadłową
  • karuzelę
  • bujaki na sprężynie
  • domek ze zjeżdżalnią

Całe przedsięwzięcie szacujemy na około 20.000 złotych.

Czy jest coś piękniejszego niż szczery uśmiech dzieci?

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Plac zabaw 2021

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Plac zabaw 2021

Z GÓRY GORĄCO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI!!!

Zdjęcia poglądowe, pochodzą ze stron dystrybutorów.