Wielkanocna niespodzianka

Mamy: 11 578,00 złBrakuje: 8 422,00 zł

Zbieramy: 20 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Wielkanoc za pasem… W tym roku chcielibyśmy wywołać uśmiech na buziach naszych najmłodszych podopiecznych i zebrać fundusze
NA MODERNIZACJĘ PRZEDSZKOLNEGO PLACU ZABAW.

Niektóre zabawki wraz z upływem czasu uległy zniszczeniu na skutek bieżącego użytkowania i warunków atmosferycznych. Inne zdecydowaliśmy się wycofać, ponieważ przestały spełniać standardy bezpieczeństwa.

Plac zabaw to miejsce służące nie tylko rozrywce. Aktywna zabawa sprzyja rehabilitacji zarówno ruchowej jak i społecznej. Dzieci pokonują stworzone dla nich przeszkody i własne lęki, a widząc swoje osiągnięcia w przekraczaniu barier nabywają pewności siebie i mają motywację do dalszego wysiłku. Dzięki takim drobnym sukcesom są śmielsze w kontaktach z rówieśnikami, czemu dodatkowo sprzyja wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

Po remoncie plac zabaw zyska nowy, bezpieczny i funkcjonalny sprzęt:

• huśtawkę wahadłową
  • karuzelę
  • bujaki na sprężynie
  • domek ze zjeżdżalnią

Całe przedsięwzięcie szacujemy na około 20.000 złotych.

Czy jest coś piękniejszego niż szczery uśmiech dzieci?

Aby pomysł wcielić w czyn, potrzebna jest Państwa pomoc. Zatem prosimy wszystkich, którzy pragną przyczynić się do wywołania uśmiechów na twarzach małych podopiecznych o wielkanocną wpłatę na plac zabaw.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Plac zabaw 2021

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Plac zabaw 2021

Z GÓRY GORĄCO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI!!!

Zdjęcia poglądowe, pochodzą ze stron dystrybutorów.