BLISCY NA ODLEGŁOŚĆ

Mamy: 43 190,51 złBrakuje: 16 809,49 zł

Zbieramy: 60 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Dziękujemy za wsparcie mikołajkowej akcji na urządzenia do nauki zdalnej! I etap zakończony, dlatego zdecydowanym krokiem pragniemy kontynuować zbiórkę na sprzęt elektroniczny. Z uśmiechem planujemy zakupy, dzięki którym będziemy mogli umożliwić naszym dzieciom edukację on-line.

W tak kompleksowym Ośrodku jak nasz laskowski zapotrzebowanie na sprzęt do nauki zdalnej jest bardzo duże. Każdy z uczniów potrzebuje nowoczesnego sprzętu szytego na miarę osoby niewidomej.

Dla naszych podopiecznych funkcjonowanie w kontakcie on-line jest trudniejsze niż dla dzieci widzących. Chociaż bardzo sprawnie radzą sobie z obsługą komputerów, to pozbawieni są bardzo ważnego elementu – możliwości poznawania dotykiem.

Marzymy, by mimo odległości mogli bez barier kontaktować się ze swoimi opiekunami i  nauczycielami. By czuli, że mają swoich przyjaciół blisko, a utrzymywanie relacji nie jest takie trudne mimo rozpiętości geograficznej i że zawsze mogą być blisko Lasek.

Chcielibyśmy, by każdy z naszych uczniów mógł w pełni korzystać z nauki zdalnej, by braki w sprzęcie elektronicznym nie stały na przeszkodzie w kontynuacji edukacji. Nie wszyscy rodzice bądź opiekunowie mogą obciążyć budżet domowy dodatkowymi kosztami, dlatego potrzebujemy Was, drodzy Darczyńcy, by zapewnić wszystkim uczniom równe szanse.

Potrzebujemy laptopów, tabletów, routerów, kamerek, słuchawek z mikrofonem, dyktafonów, głośników, komputerów stacjonarnych i drukarek.

W II etapie zbiórki na zakup sprzętu potrzebujemy 60 000 zł. Dzięki Wam możemy być bliżej tej sumy, mimo dzielących nas kilometrów!

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: BLISCY NA ODLEGŁOŚĆ

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule
BLISCY NA ODLEGŁOŚĆ

W dzisiejszych czasach bardzo trudno funkcjonować bez sprawnych sprzętów elektronicznych. Liczymy, że te ograniczenia nie staną na przeszkodzie w edukacji i potrzymywaniu bliskiej relacji z naszymi podopiecznymi.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!