Otoczmy ciepłem Dom Dziewcząt!

Ikona z termometrem

Mamy: 34 941,44 złBrakuje: 4 058,56 zł

Zbieramy: 39 000,00 zł Pomóż

Szanowny Darczyńco!

Póki wiosna na dobre nie zawitała w naszych okolicach, my wciąż szukamy ciepła skąd tylko to możliwe. Placówki naszego Ośrodka czerpią je z pieców grzewczych, w potrzebie nowego znalazł się
Dom Dziewcząt.

Według cyklu pór roku temperatura za oknem powinna wzrastać. Można by twierdzić, że myśli o dogrzewaniu budynków schodzą na dalszy plan. Nie w naszym przypadku, kiedy to misją Ośrodka jest bezustanne dbanie o bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych.

Czternastoletni piec służył prężnie, brał na siebie odpowiedzialność za ciepło w pokojach 35 dziewcząt.
Był sprawcą ciepłej wody w kranach oraz poczucia, że warunki naszych wychowanek nie odbiegają od standardów i można mieszkać u nas
jak w prawdziwym domu. Z jego zasobów korzysta się cały rok, podczas ferii i wakacji oraz kiedy gościmy dorosłych Niewidomych lub dzieci
na turnusach rehabilitacyjnych.

Piec dał z siebie wszystko co najlepsze, lecz i on ma prawo się zużyć. Niezbędnym jest więc zakup nowego pieca w miejsce poprzednika.

Łączny koszt zakupu wraz z wymianą i wszystkimi potrzebnymi
do tego częściami wynosi 39 000 złotych.

Zachęcamy zatem do wsparcia akcji, by wspomóc naszą misję. Wierzymy iż wspólnie uda nam się zrealizować tę potrzebę, jaką jest nowy piec grzewczy w Domu Dziewcząt. Pozwoli on zapewnić naszym dzieciakom w dalszym ciągu dobrą, domową atmosferę, spełniając podstawowe warunki ich funkcjonowania.

Za wszelką pomoc wyrażamy ogromną wdzięczność!

***

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Na piec grzewczy

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Na piec grzewczy

Dziękujemy!