Zostań Świętym Mikołajem!

Mikołaj w przedszkolu rozdaje prezenty

Mamy: 23 133,00 złBrakuje: 11 867,00 zł

Zbieramy: 35 000,00 zł Pomóż

Drodzy Pomocnicy św. Mikołaja!

Grudzień to czas obdarowywania Bliskich upominkami. Podopieczni Lasek potrzebują prezentów, które wspomogą ich wielopłaszczyznowy rozwój.

Celem tegorocznej świątecznej zbiórki pieniężnej jest wyposażenie sali do zajęć integracji sensorycznej.

Wielu Naszych Podopiecznych zmaga się z deficytem lub nieprawidłowością w układzie nerwowym związanymi z odczuwaniem bodźców. Zajęcia sensoryczne polegają na wspomaganiu prawidłowego rozwoju podczas ćwiczeń oraz dostarczaniu wrażeń zmysłowych. Dzięki takiej terapii Dzieci z niepełnosprawnością mają podstawy do kształtowania swoich zmysłów – pracuje się nad skupieniem uwagi, sprawnością fizyczną czy orientacją przestrzenną. Do budowania bezpiecznej przestrzeni, w której Dzieci będą mogły skorzystać z takich zajęć niezbędne są środki na odpowiednie wyposażenie.

We wstępnym kosztorysie oszacowano potrzeby na 35 000 zł.
Z tych funduszy zostaną m. in. zakupione:

• kładka do zajęć równoważnych;
  • huśtawka terapeutyczna;
  • tunele, pufy, maty sensoryczne.

To tylko niewielka część tego, w co może być wyposażona sala dzięki Twojej pomocy! Pragniemy zbudować Dzieciom miejsce, które będzie służyć im przez lata oraz pomoże otworzyć drzwi do sprawniejszego funkcjonowania w przestrzeni.

***

Drogi Darczyńco, zachęcamy do nawet najmniejszej wpłaty na rzecz rozwoju Naszych Podopiecznych. Swoim gestem sprawiasz, że Dzieci będą mogły BARDZIEJ ODCZUĆ PIĘKNO TEGO ŚWIATA.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Na Mikołaja 2019

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule
Na Mikołaja 2019