Urodzinowe wsparcie

Mamy: 2 750,00 złBrakuje: 21 250,00 zł

Zbieramy: 24 000,00 zł Pomóż

Już po raz drugi Pan Daniel wraz z żoną postanowił świętować swoje urodziny pomagając przy tym innym. Beneficjentem tej pomocy są niewidomi podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół naszego Drogiego Dobroczyńcy biorących udział w imprezie urodzinowej do włączenia się w zbiórkę funduszy na wymianę drzwi w Szkole Podstawowej.

Drzwi do klas lekcyjnych pracują nieustannie każdego dnia i są wielokrotnie dotykane przez dłonie niewidomych uczniów. Jeśli ulegają uszkodzeniu, a ich stan nie pozwala na naprawę, musimy, dbając o komfort użytkowania i bezpieczeństwo wychowanków, wymienić całe skrzydła. Koszt wymiany 1 pary drzwi to wydatek rzędu 600 złotych, a drzwi w Szkole Podstawowej mamy aż 40.

Na wymianę drzwi wewnętrznych
potrzebujemy więc 24
.000 złotych.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe tej pilnej potrzeby. Osoby, które chciałyby współuczestniczyć w przedsięwzięciu Pana Daniela mogą przekazywać wpłaty:

bezpośrednio na konto Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 z dopiskiem w tytule "Urodzinowe wsparcie"

lub też online poprzez Formularz wpłaty i wybór celu "Urodzinowe wsparcie".

Jeżeli podoba Ci się inicjatywa Pana Daniela i chciałbyś
podjąć własną napisz do nas na: dary@laski.edu.pl
Utworzymy dla Ciebie zbiórkę na jeden z laskowskich celów.