Dzień Dziecka 2019

Mamy: 2 989,00 złBrakuje: 13 011,00 zł

Zbieramy: 16 000,00 zł Pomóż

Drodzy Przyjaciele!

Dzień Dziecka coraz bliżej. Chcielibyśmy przy tej okazji spełnić marzenie naszych wychowanków i umożliwić im wyjazdy na „zieloną szkołę”.

Jeżeli uda nam się zebrać potrzebne fundusze, grupa 29 uczniów ze Szkoły Podstawowej w terminie 3-7 czerwca wyjedzie do Rabki. Wśród wychowanków są osoby z niepełnosprawnością sprzężoną, w tym dwoje na wózku. Taki wyjazd przynosi uczniom wiele korzyści: mogą doświadczyć górskich wędrówek, oglądać rośliny, które występują tylko w górach. Planowane jest też spotkanie z pracownikami GOPR-u w Rabce, zwiedzanie Zakopanego, a tam m.in. wjazd na Gubałówkę i, dla sprawniejszych dzieci, zejście z niej. W drodze powrotnej grupa zwiedzi Kraków - Smoczą Jamę i Rynek Krakowski.

Również uczniowie ze Szkoły Specjalnej będą mogli cieszyć się wypoczynkiem w Rabce. Wyjazd przewidziany jest w dniach 10-14.06.2019 i weźmie w nim udział trzydzieścioro dzieci. W programie m.in. wizyta w Tężni Rabczańskiej, zwiedzanie Parku Zdrojowego, wycieczka do Term Podhalańskich Szaflary/Biały Dunajec, wycieczka do Szczawnicy, spacer wzdłuż Dunajca a także grillowanie i inne plenerowe atrakcje dostosowane do możliwości grupy.

W cyklu wyjazdów na "zieloną szkołę" będzie uczestniczyć również młodzież ze Szkół Branżowych. W dniach 27-31.05.2019 jedenaście osób spędzi miłe chwile w Sobieszewie i Trómieście. Plan wyjazdu jest bardzo bogaty i obejmuje m.in. zwiedzanie gdańskiej starówki, Katedry Oliwskiej, wizytę w ZOO, w muzeum w Kuźni Wodnej i udział w koncercie, wycieczkę do Sopotu i zwiedzanie muzeum, wizytę w Akwarium Gdyńskim oraz Fokarium na Helu. Po turystycznych atrakcjach relaks i wyciszenie zapewnią naszej młodzieży nadmorskie spacery.

Fundusze, jakie musimy zgromadzić na wspomniany cel to około 16.000 zł.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie! Dzięki niemu dzieci będą miały okazję przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Dzień Dziecka 2019

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Dzień Dziecka 2019

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszej akcji!
Za każdą wpłatę będziemy niezmiernie wdzięczni!

Wspomnienia z poprzednich wyjazdów uchwycone w kadrze...