Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce

Rekrutacja

Jeśli szukasz specjalistycznej pomocy dla swojego dziecka - skontaktuj się z nami. Przyjmujemy uczniów z niepełnosprawnością sprzężoną tj.: niewidomych lub słabowidzących z niepełnosprawnością intelektualną oraz dodatkowymi niepełnosprawnościami. Na terenie Ośrodka działają: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, Przedszkole Specjalne, Specjalna Szkoła Podstawowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy i Internat. Zapewniamy rozwijanie wiedzy i umiejętności, naukę czynności samoobsługowych, opiekę wyspecjalizowanej kadry, wychowanie do wartości i do akceptacji własnej niepełnosprawności, zajęcia artystyczne i koła zainteresowań. Ośrodek zapewnia indywidualne specjalistyczne wsparcie w zakresie: rehabilitacji (stosowane metody: PNF, SI, Terapia Master, Teraband, Finger Point, Taping kinezjologiczny i medyczny, masaż klasyczny, relaksacyjny, perełkowy), terapii widzenia, logopedii (stosowane metody: Dobrego Startu, Balejko, Krakowska, logorytmiki, ortofoniczno-muzyczna, Makaton), orientacji w przestrrzeni, spacery, wycieczki i rozwijanie talentów.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą ośrodka i zachęcamy do odwiedzenia nas celem lepszego poznania i oglądnięcia ośrodka. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zaintresowanych prosimy o kontakt:

SOSW dla Dzieci Niewidomych
i Słabowidzących im. św. Tereski
w Rabce-Zdroju

ul. Słoneczna 11,
34-700 Rabka-Zdrój

tel./fax 018/2676525

p. Ela Radiowska

poszczególnych stron i zawartych w nich treści.

zamknij  x
Facebook TOnO LaskiFacebook TOnO Laski 1 procentPrzekaż 1 procent Towarzystwu Opieki nad Ociemniałymi w Laskach
Do góry strony