Motocykle w Laskach

04-06-2017

Jest to już wieloletnią tradycją, że Dzień Dziecka świętujemy kilka dni! W sobotę pomogli nam w tym zaprzyjaźnieni motocykliści. Przyjechali do nas naprawdę tłumnie, zarówno nowoczesnymi, jak i klasycznymi motocyklami.  Najpierw można było sobie pooglądać przeróżne maszyny, takie jak: Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki czy BMW.

Później rozpoczęły się przejażdżki. Wychowankowie mogli wybierać między motocyklami sportowymi (ścigaczami), turystycznymi, crossowymi a chopperami. Wiele osób skorzystało też z możliwości przejechania się przyczepką motocyklową.

Dużym powodzeniem cieszyły się także wyposażone w sygnały świetlne i dźwiękowe motocykle ratowników medycznych.

Oczywiście wychowawcy też skorzystali z możliwości przejażdżki – trzeba było przecież przetestować, czym jeżdżą dzieciaki ;)

Pan Leszek w imieniu wszystkich gorąco podziękował za dostarczenie nam tylu wrażeń. Okazało się, że motocykliści zebrali też dla nas spory datek – 835 zł wpłynie na konto Domu Chłopców. My za to mogliśmy tylko skromnie podziękować gromkim: DZIĘKUJEMY!, a także skromnym poczęstunkiem zaserwowanym w  jadalni Domu Chłopców. Nasi goście otrzymali od nas zakładki do książek wykonane przez chłopców z młodszych grup.

Szkoda, że tak rzadko jest dzień dziecka :( No, ale cieszymy się na kolejne spotkanie za rok!