Nasi wychowankowie na VERVA Street Racing

Na Stadionie Narodowym w Warszawie 20 września 2014 roku odbyła się piąta edycja największego festiwalu motoryzacyjnego VERVA Street Racing.

10-10-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Spływ kajakowy Liwcem

Spływ kajakowy dla osób niewidomych i słabowidzących rzeką Liwiec okazał się niesamowitą przygodą

10-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Pielgrzymka do Rzymu

Pielgrzymi z Lasek i ze środowiska Klubu Inteligencji Katolickiej uczestniczyli w kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II w Watykanie.

08-05-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Integracyjny Turniej Warcabowy

W dniu 9 kwietnia 2014 roku odbył się w szkole św. Maksymiliana w Laskach Integracyjny Turniej Warcabowy dla osób niewidomych i słabowidzących.

10-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat Szkoły Specjalnej

Żołnierze Wyklęci czy Niezłomni?

O Żołnierzach Wyklętych przez długi czas nie mówiło się publicznie. Pamiętali o nich bliscy i osoby interesujące się historią polskiego Podziemia. Wychowawczyni Małgorzata Połomska postanowiła przybliżyć ich historię niewidomym i słabowidzącym uczniom. Zorganizowała dla wszystkich szkół w Laskach spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym.

08-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Góra Grosza

We współpracy ze szkołą pod wezwaniem świętego Maksymiliana rozpoczęto w Domu Chłopców zbieranie funduszy...

25-11-2013 | Kategorie: Internat Szkoły Specjalnej