Mecenat - daj szansę niewidomym

Niewidomy uczeń gra na pianinie.

Mamy: 74 635,59 złBrakuje: 0,00 zł

Zbieramy: 65 000,00 zł Pomóż

Drogi Przyjacielu Niewidomych!           


I Ty możesz mieć wpływ na przyszłość tych dzieci…
Dołącz do naszej akcji: Mecenat - daj szansę niewidomym!

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Po wakacyjnym wypoczynku nasi uczniowie zasiedli w ławkach, by pełni sił i energii zdobywać wiedzę oraz potrzebne umiejętności. Jak co roku tak i w tym chcemy wspierać naszych wychowanków zapewniając im udział w dodatkowych zajęciach szkolnych.

Wielu uczniów laskowskiego Ośrodka ma duże możliwości intelektualne, posiada szereg zainteresowań i talentów oraz ambicje, aby je rozwijać. Szczególnie uzdolnionym pragniemy umożliwić udział w zajęciach w Szkole Muzycznej, naukę języków obcych w stopniu rozszerzonym, fakultety z informatyki oraz zajęcia sportowe m.in. pływactwo i narciarstwo biegowe.

Szczególną troską i wsparciem chcemy otoczyć uczniów mniej sprawnych fizycznie i intelektualnie, którym spore trudności nastręcza wykonywanie czynności dnia codziennego. Te dzieci potrzebują dodatkowych zajęć usprawniających, rehabilitacyjnych oraz manualnych.

Duży nacisk kładziemy na naukę samodzielności w życiu codziennym, zarówno tych utalentowanych, jak i słabszych intelektualnie, tak by kończąc edukację w Laskach młodzież była dobrze przygotowana do wejścia w dorosłość.

Aby móc kontynuować zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020 potrzebujemy Twojej pomocy. Zostań MECENASEM naszych niewidomych wychowanków i wspierając finansowo zapewnij im lepszą przyszłość!

Zachęcamy do skorzystania z poniższych wariantów wsparcia: 
• jeśli zdecydujesz się wpłacać regularnie 50 złotych - zapewnisz pakiet zajęć dodatkowych przez miesiąc
• wpłata 150 złotych pozwoli na udział w zajęciach wyrównawczych przez kwartał 
• regularną wpłatą 250 złotych umożliwisz uczniowi korzystanie z zajęć dodatkowych w całym semestrze
Każda dowolna kwota przekazywana regularnie pozwoli na planowanie budżetu zajęć dodatkowych.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wspieranie tego szczytnego celu tak długo jak możesz – miesiąc, semestr, rok, a może dłużej... - według uznania i posiadanych możliwości. Aby dokonać wpłaty online skorzystaj z formularza znajdującego się TUTAJ

Wpłaty w formie przelewu bankowego prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule MECENAT

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!