Nowy gabinet muzykoterapii

13 października 2014 roku, podczas dni otwartych Szkoły Muzycznej zorganizowanych w dniu jej święta, udostępniono do zwiedzania m in. nowy gabinet muzykoterapii. W gabinecie pojawiły się meble i miękka wykładzina. Na ścianach zawisły obrazy ze zdjęciami natury skłaniającymi do odprężenia, a w oknie powieszono zasłonę umożliwiającą stworzenie odpowiedniego nastroju do relaksu. Zostały także wyciszone drzwi. Dokonało się to m. in. dzięki wspaniałym Darczyńcom, którzy złożyli ofiarę na zakup nowych, praktycznych mebli.

Dar jest wielką radością dla dzieci. Swobodnie mogą korzystać ze wszystkich instrumentów muzycznych, do których teraz mają łatwy i bezpieczny dostęp. W sali muzykoterapii pojawił się również wygodny, bezpieczny (z zaokrąglonymi rogami) stół dla dzieci oraz kilka lekkich, wyprofilowanych krzeseł. Dzięki darowi swoje miejsce znalazły również płyty i pomoce szkolne oraz dokumentacja terapeutyczna. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Ofiarodawcom za okazane serce!

Dziękujemy również wszystkim przybyłym Gościom!

Monika Chmielewska

fot. Monika Chmielewska