I Ty możesz pomóc

30-05-2014

Mokre Łąki jesienią - obraz olejny namalowany przez Grażynę Cholewińską
Mokre Łąki jesienią - obraz olejny namalowany przez Grażynę Cholewińską

Serdecznie zapraszamy na aukcję dzieł sztuki z której dochód zostanie przekazany na potrzeby niewidomych dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach oraz rozbudowę i modernizację organów w kościele pw. Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach. Organy powstają jako podziękowanie za pontyfikat, beatyfikację i kanonizację Jana Pawła II.

Na aukcję swoje prace podarowali m.in. Piotr Bogusławski, Grażyna Cholewińska, Włodzimierz Dawidowicz, Dekade, Marianna Dudek, Antoni Filipowicz, Bolesław Gasiński, Katarzyna Gintowt, Karol Konieczny, Kamila Mejer, Agnieszka Oleszkiewicz, Janusz Różański, Joanna Skotnicka-Pergał, Wiesław Szamborski, Mieczysław Wasilewski, Piotr Zwierzchowski, Urszula Żakowska. 
Dzieła zamieszczone poniżej w galerii obrazów.

Aukcja zostanie poprzedzona koncertem "Serce dla Polski" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Występ rozpocznie się o godzinie 19:00.
Na oba wydarzenia zapraszamy w dniu 31 maja 2014 roku do sali koncertowej Centrum Kultury Izabelin, ul. Matejki 21 w Izabelinie.

I Ty możesz czynić dobro. Dobro powraca.

Daria Kuźniecow-Dudko
Anna Magner

Powrót do kalendarium