ZABAWA ANDRZEJKOWA

27-11-2022

W duchu radości i dobrej muzyki pod patronatem św. Andrzeja, w czwartkowy wieczór (24.11.2022) odbyła się w naszym Domu dyskoteka zorganizowana przez Rady obu Internatów.

Na spotkanie do Świetlicy w Internacie Dziewcząt przybyła spora grupa chłopców razem ze swoimi Wychowawcami. Wśród przybyłych gości nie zabrakło naszego wspaniałego i niezawodnego ks. Rektora – Marka, naszych Sióstr Franciszkanek oraz przedstawicieli Rodziców- z czego bardzo się cieszymy.

Przygotowania zaczęły się dużo wcześniej. Dziewczęta szykowały piękne kreacje, makijaże i fryzury. Sala została przyozdobiona serpentynami, balonami i wstążkami. Za tę część przygotowań odpowiadały starsze dziewczęta i chłopcy, którzy z entuzjazmem i radością podjęli to odpowiedzialne zadanie. W rolę DJ-ów wcielili się Adam, Karol i Paweł, którym szczególnie dziękujemy za możliwość zamawiana piosenek na życzenie. Wiktoria Kiezik zaprosiła wszystkich chętnych do wizażu artystycznego: specjalnymi farbami wyczarowywała piękne i oryginalne motywy na twarzach uczestników zabawy.

W czasie przerw można było odpocząć, napić się soku i zjeść coś pysznego. Grupa VI dziewcząt przygotowała specjalne ciasteczka z dobrym życzeniem, słowem czy wyzwaniem oraz szereg innych niespodzianek. Wszyscy wspaniale się bawili: tańcom i śpiewom nie było końca . Czas płynął tak szybko, że nawet nie obejrzeliśmy się a już trzeba było kończyć. Zabawa trwała do 21.30. Wszyscy pytali o następną taką imprezę, więc już zbieramy pomysły...

Dziękujemy naszym Kierownikom Internatów –s. Marcie i p. Leszkowi za wyrażenie zgody na zorganizowanie zabawy.

Tekst: pani Ela Walkowiak, zdjęcia pani Agata Wiśniewska

wróć