Aktualności Internatu dla Chłopców w Laskach

Weekend w Gdańsku

W dniach od 31 maja do 01 czerwca 2014 roku ośmiu wychowanków z grupy piątej z Internatu Chłopców pojechało na wycieczkę do Gdańska.

01-07-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Rajd motocyklowy w Laskach

W dniu 31 maja 2014 roku gościliśmy miłośników motorów. Nasi uczniowie wzięli udział w rajdzie motocyklowym.

02-06-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Żołnierze Wyklęci czy Niezłomni?

O Żołnierzach Wyklętych przez długi czas nie mówiło się publicznie. Pamiętali o nich bliscy i osoby interesujące się historią polskiego Podziemia. Wychowawczyni Małgorzata Połomska postanowiła przybliżyć ich historię niewidomym i słabowidzącym uczniom. Zorganizowała dla wszystkich szkół w Laskach spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym.

08-04-2014 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Potrafimy zbudować robota

W sobotę 11 stycznia 2014 roku gościliśmy w Domu Chłopców przedstawicieli firmy Roboty i Spółka, która zorganizowała dla naszych wychowanków warsztaty z budowania robotów z klocków LEGO.

11-01-2014 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Świąteczne kartki – listopad 2013

Rozpoczęto zbieranie funduszy na plandekę chroniącą pasażerów Melex'a przed jesienno-zimowym chłodem.

25-11-2013 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Prezenty dla Rodzin

Wzorem ubiegłych lat wśród mieszkańców internatu zostanie rozpoczęta zbiórka funduszy na zakup ubrań, środków czystości, żywności, zabawek etc. przeznaczonych na świąteczny prezent dla potrzebujących rodzin absolwentów Ośrodka.

20-11-2013 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Przedsmak wakacji

Ostatni weekend roku szkolnego, wychowankowie V grupy z Domu Chłopców: Dawid, Tomasz, Bartosz, Piotr, Mateusz i Paweł wraz ze swoimi wychowawcami Państwem Kazimierą i Tadeuszem Kocami oraz z panem Robertem Mazurkiem (organizatorem i kierownikiem wycieczki), spędzili w małym i bardzo uroczym Kazimierzu Dolnym.

02-07-2013 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Strona /12