Aktualności Internatu dla Chłopców w Laskach

5 tandemów, 50 kilometrów

14 października, grupa rowerzystów z Domu Chłopców, wraz z przewodnikami, wybrała się na wycieczkę rowerową do Leszna.

16-09-2019 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Rekolekcje wielkopostne w Laskach

W dniach 02-04.04.2019 w Ośrodku w Laskach odbywały się rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży.

04-04-2019 | Kategorie: Ogólne, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Laski, Przedszkole, Szkoły Ponadpodstawowe Laski, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Rozplątać Boże Narodzenie

„Po co są święta?” – to pytanie plącze się w głowach bardziej niż wciśnięte do pudła zeszłoroczne lampki choinkowe. Z pomocą przychodzi wspólnota Domu Chłopców, która rozplątała odpowiedź w pięknych jasełkach.

13-12-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Madagaskar w Domu Chłopców

Dom Chłopców odwiedził ksiądz Tomasz Łukaszuk SDB, który na co dzień pracuje w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym i spędził 8 lat na misjach na Madagaskarze.

15-11-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Św. Teresa od tęczy

3 października Dom Chłopców obchodził święto przyjaźni ze swoją patronką Św. Teresą od Dzieciątka Jezus.

05-10-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Święto grupy 2

W uroczyśtość świętego Józefa grupa 2 obchodziła swoje święto patronalne.

31-03-2018 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Pod Papugami

W sobotę 10 marca chłopcy z grupy 2 i 3 wybrali się wraz z wychowawcami do Warszawy. Aż do ostatniej chwili punkt docelowy był trzymany w tajemnicy :).

28-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Chłopców Laski

Bentleyem po Laskach

W sobotę 24 marca odwiedził nas już po raz drugi Casual Car Club zrzeszający miłośników samochodów.

26-03-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski, Internat Szkoły Specjalnej

Byliśmy na meczu Legii

„Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest” – zaśpiewaliśmy wspólnie na meczu Legii ze Śląskiem Wrocław.

17-02-2018 | Kategorie: Ogólne, Internat dla Dziewcząt Laski, Internat dla Chłopców Laski

Uroczystość Objawienia Pańskiego

W sobotę razem z panią Moniką i z s. Germaną pojechaliśmy do Warszawy, gdzie tego dnia odbył się Orszak Trzech Króli.

10-01-2018 | Kategorie: Internat dla Chłopców Laski

Strona 1/12