„Dzieło to z Boga jest i dla Boga”
Matka Elżbieta Róża Czacka
Dziś zgłosił się do nas Zakład Informatyki w Zarządzaniu Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej o pomoc w udostępnieniu informacji:
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w przeprowadzeniu ankiety oraz kwestionariusza wywiadu wśród osób u których występuje zdiagnozowana dysfunkcja wzroku.
Badania są niezbędną częścią przygotowywanego artykułu dotyczącego druku wypukłego na opakowaniach spożywczych w kontekście osób z dysfunkcją wzroku.
W załączeniu linki do dwóch narzędzi badawczych:
Kwestionariusz wywiadu:
Kwestionariusz ankiety:
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc, wszelkie uwagi i poświęcony czas.
17-01-2023 | Kategorie: Dział Absolwentów
W dniu 3 stycznia 2023 roku w Laskach obchodzono 50-tą rocznicę śmierci Pana Henryka Ruszczyca – wielkiego przyjaciela niewidomych.
03-01-2023 | Kategorie: Dział Absolwentów
Współpraca z Domem Pomocy Społecznej
W grudniu udało nam się odwiedzić Dom Pomocy Społecznej „Budowlani”. W ostatnim czasie przyjęto tam dwie osoby niewidome z chorobami towarzyszącymi.
23-12-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
26 listopada i 10 grudnia 2022 roku w Domu Przyjaciół w Laskach odbyły się ostatnie w tym roku spotkania dla seniorów należących do Klubu Seniora Piękna Jesień.
23-12-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji
z podejmowanych wyzwań.
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość.
Każda chwila świąt Bożego Narodzenia
niech żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem,
pomyślnością i szczęściem.
p.o. Kierownika Działu ds Absolwentów
Małgorzata Drzewińska
22-12-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
Jesteśmy po 10 miesiącu realizacji Programu Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnościami.
14-11-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
Na terenie Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie w Laskach odbyło się II spotkanie projektowe dla rodziców, opiekunów, pracowników i asystentów osobistych osób z niepełnosprawnościami.
10-11-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
Po dwuletniej przerwie spowodowanej okresem pandemicznym Covid-19 wznowiono zajęcia w ramach Klubu Seniora Piękna Jesień.
07-11-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów
W dniu 9 października 2022 roku w Laskach odbył się Doroczny Dzień Absolwenta.
14-10-2022 | Kategorie: Ogólne, Dział Absolwentów
W dniu 8 października 2022 roku odbył się Zjazd Absolwentów roczników odejścia z Lasek 1989, 1990, 1991.
12-10-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów