Aktualności Działu Absolwentów

Żegnamy Absolwentów

Z początkiem roku żegnamy Absolwentów:

Śp. Barbara Prętka zmarła w wieku 90 lat. Była absolwentką roku 1952 Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Laskach. Została pochowana na Cmentarzu Zakładowym w Laskach.

Śp. Janina Pietrucha zmarła w wieku 82 lat. Była absolwentką roku 1958 Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Laskach.

Śp. Patrycja Gajowniczek zmarła w wieku 26 lat. Była absolwentką 2013 roku Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Laskach.

28-01-2022 | Kategorie: Dział Absolwentów

Książka „Wspomnienia Moje Laski”

Z radością umieszczamy link do książki „Wspomnienia Moje Laski” w formacie html.

23-12-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Życzenia na Boże Narodzenie

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

będą czasem spokoju, szczęścia oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

Niech Nowy Rok 2022 przyniesie wszelką pomyślność

i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń i zamierzeń.

życzy

Dział ds. Absolwentów

20-12-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Piękna Jesień

W dniu 11 grudnia 2021 roku w Domu Przyjaciół w Laskach odbyło się spotkanie opłatkowe dla seniorów należących do Klubu Seniora Piękna Jesień.

13-12-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Spotkania dla otoczenia osób z dysfunkcją wzroku

Od października Dział ds. Absolwentów prowadzi warsztaty i szkolenia indywidualne dla otoczenia osób z dysfunkcją wzroku w ramach projektu „Wsparcie otoczenia osób z dysfunkcją wzroku” współfinansowanego ze środków PFRON.

17-11-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Książka „Wspomnienia Moje Laski”

Z inicjatywy Działu ds. Absolwentów przy współpracy w jej opracowaniu i wydruku z Absolwentami Ośrodka ukazała się książka „Wspomnienia Moje Laski”. Jest ona zbiorem przysłanych do Działu wspomnień Absolwentów z czasu ich nauki i pobytu w Laskach.

Dla osób chcących nabyć jej czarnodrukową wersję mamy kilka informacji: koszt egzemplarzu to minimum 30 zł, który można opłacić przelewem na konto Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie nr 02-1140-1010-0000-4399-5800-1002 tytułem: opłata za książkę Wspomnienia Moje Laski.

Książkę wyślemy pocztą po uprzednim podaniu w mailu dzialabsolwentow@laski.edu.pl adresu wysyłki i potwierdzenia dokonania opłaty.

Życzymy miłej lektury!

Doroczny Dzień Absolwenta

W dniu 10 października 2021 roku w Laskach odbył się Doroczny Dzień Absolwenta.

Jesienny Zjazd Absolwentów

W dniach 9-10 października 2021 roku odbył się zjazd absolwentów roczników odejścia z Lasek 1986, 1987, 1988.

Wypoczynek w Laskach

W dniach 18-28 lipca 2021 roku w Laskach odbywał się wypoczynek dla starszych pań z dysfunkcją wzroku.

20-08-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Wsparcie otoczenia osób z dysfunkcją wzroku

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie rozpoczęło realizację projektu pt. „Wsparcie otoczenia osób z dysfunkcją wzroku” w którym udział mogą wziąć rodzice, opiekunowie i inne osoby z otoczenia osób z dysfunkcją wzroku.

18-08-2021 | Kategorie: Dział Absolwentów

Strona /23