Zakup kucyka do hipoterapii

Nasz kucyk Bajka

Akcja zakończona.

Zebraliśmy: 7.673 zł

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przyłączyli się do zbiórki!

 

Szanowni Darczyńcy!
Drodzy Przyjaciele Niewidomych!

Z wielką radością informujemy, że nasza akcja „Kucykowo” rozpoczęta w dniu 24.03.2014 właśnie dobiegła końca.

Dzięki Waszej hojności i życzliwości zebraliśmy kwotę 7.673 zł, którą przeznaczymy na zakup kucyka szetlandzkiego (drugiego otrzymamy bezpłatnie) oraz na bezpieczny transport obydwu koników do laskowskiej stajni hipoterapii.

W imieniu naszych niewidomych wychowanków serdecznie DZIĘKUJEMY za gorące serca i wsparcie.

To właśnie dzięki Wam dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach będą mogły kontynuować tak ważne dla nich zajęcia terapeutyczne zwiększające sprawność psycho-ruchową i sensoryczną.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasz wierny i cierpliwy kucyk Bajka przechodzi na zasłużoną emeryturę a dwa nowe koniki o wdzięcznych imionach Zorian (kary) i Sunday Surprise (kasztan) niebawem przejmą jego obowiązki podczas zajęć hipoterapii.

 

 * * * * *


Kochani Przyjaciele!

Po raz kolejny zwracamy się do WAS z gorącą prośbą i wierzymy, że i tym razem możemy liczyć na WASZĄ pomoc!

Chcemy podzielić się z Wami smutnym wydarzeniem, jakie miało miejsce w tym roku w naszej stajni hipoterapii… Nasz kuc Bajka, znany Wam z publikacji na naszej stronie o bryczce i uprzęży;), rozchorował się i już nie będzie mógł służyć niewidomym dzieciom w takim zakresie jak do tej pory… Dla niego to jakby wcześniejsza emerytura…

Tymczasem obowiązków dla kucyków ciągle przybywa. Coraz więcej dzieci, które przychodzą do naszego Ośrodka potrzebuje tych „konikowych” zajęć…

Poprosiliśmy o pomoc Panią Alicję z Imna, która ma hodowlę wspaniałych kuców szetlandzkich…  Pani Alicja złożyła nam bardzo ciekawą ofertę… Czy będziemy mogli z niej skorzystać… wszystko zależy od tego, czy uda nam się zebrać 5 tys. - na kucyka… i transport do Lasek.

I TUTAJ WIELKA NIESPODZIANKA!!!…

DRUGIEGO KONIKA OTRZYMAMY GRATIS!!!

Dlaczego akurat szetlandy? To, co dla nas najważniejsze to spokojny, zrównoważony charakter kucyków, pracujących z naszymi dziećmi. Czyste kuce szetlandzkie posiadają przyjazny charakter, a jednocześnie są miłe, łagodne i cierpliwe. Tylko dzięki takim kucykom jesteśmy w stanie stworzyć, dla naszych podopiecznych z dysfunkcją wzroku, wspomagającą rozwój i samodzielność, bezpieczną i ciekawą przestrzeń z końmi.

Jeśli chcecie wesprzeć ten szczytny cel i umożliwić naszym dzieciom korzystanie z dobrodziejstwa jakie niosą zajęcia hipoterapii i kontakt z kucykiem prosimy o wpłatę za pośrednictwem naszej strony, wybierając z listy celów: Akcja – Kucykowo.

Wpłaty drogą bankową prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002  - wpisując w tytule przelewu „Kucykowo”

ZAPRASZAMY dołączcie do naszej KUCYKOWEJ AKCJI!!!

DZIĘKUJEMY!!!

wróć