Zbuduj z nami bezpieczne place zabaw

Wraz z nadejściem wiosny aktualna stała się modernizacja placów zabaw, która umożliwi bezpieczny wypoczynek naszych dzieci na świeżym powietrzu. 

Trzy place zabaw znajdujące się na terenie naszego Ośrodka: przy Internacie Dziewcząt, przy Internacie Chłopców i przy Szkole Specjalnej po przeprowadzonej kontroli nie otrzymały certyfikatów bezpieczeństwa.

Jeśli nie przeprowadzimy wymiany niektórych urządzeń nasi niewidomi wychowankowie nie będą mogli z nich korzystać. Szacowany koszt wyposażenia tych placów to

prawie 65 tys. zł

Zabawa na świeżym powietrzu ma ogromne znaczenie dla naszych wychowanków, zarówno jeśli chodzi o rozwój psycho-motoryczny, jak również przygotowanie do samodzielnego życia w społeczeństwie.

Czy może być coś piękniejszego od śmiechu i gwaru bawiących się niewidomych, ale szczęśliwych dzieci?

Bardzo prosimy Was o pomoc, gdyż sami nie jesteśmy w stanie finansowo sprostać temu zadaniu. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, która umożliwi nam zakup bezpiecznych urządzeń. Prosimy opowiedzcie o naszej akcji swoim znajomym i przyjaciołom.

WIERZYMY,  ŻE  RAZEM  MOŻEMY  WIĘCEJ!!!

Aby dokonać wpłaty i sprawić, by nasi niewidomi wychowankowie cieszyli się do woli ruchem na świeżym powietrzu wystarczy przejść do formularza klikając TUTAJ i wybrać z listy celów: Bezpieczne place zabaw.

Wpłaty drogą bankową prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002  - wpisując w tytule przelewu „Bezpieczne place zabaw”

ZAPRASZAMY  I  DZIĘKUJEMY!!!

wróć