Zbiórka artykułów spożywczych

Artykuły zebrane w Auchan Łomianki

Dzięki szczodrości Klientów Auchan Łomianki, wśród których niejednokrotnie rozpoznawaliśmy twarze naszych Darczyńców, akcja zakończyła się miażdżącym sukcesem :) Dziękujemy!

W październiku w Hipermarkecie Auchan Łomianki przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów spożywczych.

Akcja miała na celu zasilenie kuchenek dydaktycznych, w których na co dzień uczą się gotować nasi niewidomi wychowankowie. Zdobycie wiedzy i umiejętności kulinarnych jest bardzo ważnym etapem na drodze do niezależności. W przyszłości umożliwi to naszej młodzieży samodzielne prowadzenie własnych domów.

Dzięki szczodrości Klientów Auchan Łomianki, wśród których niejednokrotnie rozpoznawaliśmy twarze naszych Darczyńców, akcja zakończyła się miażdżącym sukcesem :) :) :) Dziesiątki kilogramów mąki, cukru, przypraw, dodatków do ciast i obiadów, litry oleju i innych produktów, których nie sposób tu wymienić, będą służyć naszym niewidomym uczniom do doskonalenia umiejętności kulinarnych przez cały rok szkolny 2016/2017. DZIĘKUJEMY za Wasze aktywne uczestnictwo!

W trakcie trwania zbiórki w Hipermarkecie Auchan można było kupić za symboliczną złotówkę pyszne, pachnące i świeżutkie ciasto drożdżowe. Dochód ze sprzedaży ciasta został w całości przekazany na potrzeby wychowanków OSW w Laskach.

Pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności Kierownictwu Auchan Łomianki oraz personelowi za profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach akcji oraz za zwykłą, ludzką życzliwość. Wasza praca przełożyła się na nasz sukces. DZIĘKUJEMY!

wróć