Wiosenna niespodzianka

Papierowy ptaszek na wiosennej trawce

Akcja zakończona.

Gorące podziękowania dla Was - Drodzy Przyjaciele za życzliwość, otwarte serca i udział w akcji!


Kochani!

Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy wzięli udział w wiosenno-wielkanocnej niespodziance. Sprawiliście mnóstwo radości i frajdy naszym Wychowankom.

Widzieć uśmiechnięte dziecięce buzie - BEZCENNE!

Z całego serca DZIĘKUJEMY!


Wiosna tuż, tuż..., a Wielkanoc... już!

Z tej okazji chcielibyśmy dla naszych najmłodszych podopiecznych zakupić słodycze oraz artykuły plastyczne (m.in. farby do malowania palcami, modelina, plastelina i papiery fakturowe). Nasza sytuacja finansowa nie pozwala obecnie na takie wydatki.

Staramy się, aby każde dziecko czuło się w naszym Ośrodku kochane, szczęśliwe i bezpieczne. Wychowanie w atmosferze akceptacji i tolerancji uczy budowania dobrych relacji z rówieśnikami i dorosłymi. Indywidualny rozwój dziecka prowadzi do osiągnięcia przez nie sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Szczególną opieką otaczamy najmłodsze dzieci niewidome. Większość wychowanków mieszka na miejscu w internatach, bo pochodzą oni z całej Polski, tylko kilkanaścioro dojeżdża co dzień z pobliskiej Warszawy. Dzieci, które przychodzą do pierwszej klasy, mogą czuć się zagubione, tęsknią do rodziców i świata, do którego się przyzwyczaiły.

Od początku edukacji uczymy rysunku dotykowego, a rozwijanie sprawności manualnych, usprawnianie dotyku prowadzą do osiągnięcia umiejętności tak potrzebnych do nauki brajla.

Jako opiekunowie, chcielibyśmy uprzyjemnić im ten szczególny świąteczny czas, ofiarując słodycze i artykuły plastyczne, które zawsze sprawiają im wiele radości.

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc i każdą wpłatę. 

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do formularza klikając TUTAJ i wybrać z listy celów: Na zajączka

Wpłaty drogą bankową prosimy kierować na nr konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002
wpisując w tytule: Na zajączka

Gorąco  ZAPRASZAMY  i  DZIĘKUJEMY!

wróć