Oszczędzam = Pomagam

Oszczędzam = Pomagam

Akcja zakończona.

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w akcji.

„Nie widzę, nie słyszę - czuję”

Wzrok dostarcza 83% informacji, słuch 11%. Dzieci głuchoniewidome odbierają ich bardzo mało. Poznają świat z wysiłkiem bez porównania większym od „tylko” niewidomych lub „tylko” głuchych rówieśników. Uczą się poprzez dotyk, wibracje, ruch, węch, niektórzy przez odczuwanie światła i pewnych dźwięków.

Twój niewielki wkład – moja szansa

Marzymy o sali doświadczania świata. Znajdują się w niej urządzenia wyzwalające silne bodźce, których odczuwanie rozbudza ciekawość i dostarcza informacji głuchoniewidomym dzieciom. Państwa pomoc oraz wsparcie techniki to szansa dla głuchoniewidomych dzieci na ciągłe odkrywanie nieznanego im świata.

Firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. stworzyła aplikację Homergy, dzięki której można oszczędzać energię i jednocześnie pomagać innym.

Aplikacja Homergy dostępna jest na smartfony i tablety. Za jej pomocą można śledzić zużycie energii w domu i uczyć się ją zmniejszać. Akcja firmy BSH ma nie tylko aspekt ekologiczny, ale także prospołeczny. Zaoszczędzone w ten sposób kilowatogodziny zostaną przeliczone na złotówki, a Bosch – twórca aplikacji – przeznaczy pieniądze na cele charytatywne, m.in. na rzecz naszych głuchoniewidomych dzieci.

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji.

Więcej informacji o aplikacji Homergy na stronie: www.bosch-homergy.comfot. Joanna Śledzińska, kidsforever.pl

wróć