Mecenat - daj szansę niewidomym

Natalia podczas zajęć w pracowni ceramiki

Zachęcamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w kampanii: Mecenat – daj szansę niewidomym! Wsparcie tego celu umożliwi pokrycie kosztów dodatkowych zajęć terapeutycznych i wyrównawczych, w których biorą udział nasi podopieczni…

Drodzy Przyjaciele!
Kochani Darczyńcy!                        

Ku uciesze naszej i naszych niewidomych wychowanków akcja MECENAT rozkręciła się na dobre. W błyskawicznym tempie zebraliśmy kwotę potrzebną do wsparcia uczniów laskowskiego Ośrodka w pierwszym i drugim semestrze roku szkolnego.

Kampania spotkała się z Państwa ciepłym przyjęciem, życzliwością i niezwykłą hojnością. Część Darczyńców postanowiła wspierać naszych wychowanków długofalowo deklarując regularne wpłaty bądź też przekazując środki na cały semestr/rok z góry. Za te długofalowe deklaracje, jak również za każdą inną przekazaną kwotę Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!

Nasza akcja trwa nieprzerwanie, gromadzimy bowiem fundusze na zajęcia w kolejnych semestrach.

37.000 złotych to kwota, która zapewni uczestnictwo naszych uczniów w zajęciach dodatkowych przez cały semestr (szczegóły akcji poniżej).

W każdej chwili możesz zostać MECENASEM i dać naszym niewidomym szansę na lepszą przyszłość.

GORĄCO ZACHĘCAMY do uczestnictwa w kampanii!


* * * * *

I Ty możesz mieć wpływ na przyszłość tych dzieci…
Dołącz do nowej kampanii: Mecenat - daj szansę niewidomym!

Wielu naszych wychowanków ma duże możliwości intelektualne, posiada wiele talentów i zainteresowań, które chcieliby rozwijać. Inni z kolei mają trudności w wykonywaniu czynności dnia codziennego i potrzebują dodatkowych zajęć wyrównawczych, rehabilitacyjnych oraz usprawniających.

Zarówno jednym, jak i drugim chcielibyśmy zapewnić lepszą przyszłość,
dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w dofinansowaniu zajęć rewalidacyjnych i dodatkowych dla naszych niewidomych uczniów.

Szczególny nacisk kładziemy na naukę samodzielności w życiu codziennym, tak aby młodzież kończąca edukację w Laskach była dobrze przygotowana do samodzielnego życia.

Aby móc kontynuować te zadania potrzebujemy Twojej pomocy. Zostań MECENASEM naszych niewidomych wychowanków i pozwól im rozwijać swoje talenty!

Proponujemy cztery warianty wsparcia: 
• Jeśli zdecydujesz się wpłacać regularnie 47 złotych - zapewnisz pakiet zajęć dodatkowych przez miesiąc.
• Wpłata 77 złotych pozwoli na udział w zajęciach wyrównawczych przez kwartał. 
• Regularną wpłatą 177 złotych umożliwisz jednemu uczniowi korzystanie z zajęć dodatkowych w całym semestrze.
• Każda dowolna kwota, przekazywana nam regularnie pozwoli na planowanie budżetu zajęć dodatkowych.

Będziemy ogromnie wdzięczni za wybór jednego z wariantów i wspieranie tego szczytnego celu tak, jak długo możesz – przez pół roku, rok lub według uznania i posiadanych możliwości… - decyzja należy do Ciebie. Skorzytaj z formularza znajdującego się TUTAJ

My ze swej strony – wraz z naszymi podopiecznymi - z całego serca dziękujemy!

MECENAT... POCZUJ jak WIELKĄ SATYSFAKCJĘ daje czynienie DOBRA!

wróć