Podróż za jeden uśmiech

Drodzy!

Dzięki Wam Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach pojechali w różne miejsca Polski. Byli nad polskim morzem, doświadczyli wspinaczki górskiej w Rabce, odwiedzili Mazowsze. 

Dziękujemy za wpłacone darowizny, w sumie uzbieraliśmy 42 661,96 zł. Jesteście wielcy!

Drodzy Darczyńcy!

Lato to piękny czas, słońce zachęca do spędzania czasu poza szkołą.

Spacery po górach, zachód słońca nad morzem, bosa stopa w wodzie. Odwiedziny muzeum i ciekawych zabytków architektoniczny, pyszny piknik na trawie oraz zabawy na świeżym powietrzu. Gry i zabawy, pierwsze dyskoteki i pierwsze miłości…

Takie niezapomniane wspomnienia dają wyjazdy integracyjne – czy to zielona szkoła, wycieczka szkolna, obóz sportowy. Takie doświadczenia pobudzają wyobraźnie, budują więzi i sprawiają, że na chwilę zatrzymuje się czas, który odrywa nas od codziennej rutyny, doświadczanie jest najtrwalszą pamiątką.

Nasi uczniowie uwielbiają to! Każdy taki wyjazd rozpromienia ich uśmiech od ucha do ucha, gwar rozmów i  śmiechu przepędza smutek. Atrakcje jakie zapewnia kadra pedagogiczna poszerzają ich horyzonty. Chcemy zabierać naszych podopiecznych w tak cudne i wartościowe podróże. Po przerwie spowodowanej covidem, który utrudnił spotykanie się pragniemy umożliwić laskowskim wychowankom przeżywanie takich chwil na nowo.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej akcji, dzięki której nasi uczniowie wybiorą się w zakątki Polski i poznają jej najciekawsze miejsca. Szykujemy dla nich niezapomniane przeżycia, które będą z nimi na długo! To wszystko może się udać dzięki Wam!
Koszty szacujemy na 40 tysięcy złotych. 

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do formularza i wybrać z listy celów: Podróż za jeden uśmiech

Przelewy bankowe prosimy kierować na nr konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 wpisując w tytule: Podróż za jeden uśmiech

Serdecznie dziękujemy!

wróć