Wesprzyj zakup przyrządów rehabilitacyjnych

Akcja zakończona.

Zebraliśmy: 26 387,90 zł

Dzięki wsparciu wielu ludzi dobrej woli wyposażyliśmy laskowskie sale rehabilitacyjne w huśtawki i platformy terapeutyczne oraz zakupiliśmy basenowe wózki dla niepełnosprawnych. Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce!!!

Drodzy Przyjaciele!

Dzięki wsparciu wielu ludzi dobrej woli, w tym Polonii z USA, mogliśmy wyposażyć laskowskie sale rehabilitacyjne w dodatkowe huśtawki i platformy terapeutyczne oraz zakupić basenowe wózki dla niepełnosprawnych.

Profesjonalizm rehabilitanta w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem dają niesamowite efekty terapeutyczne, które ze wzruszeniem obserwujemy u naszych podopiecznych każdego dnia.

Zresztą zobaczcie sami jak podczas zajęć rehabilitacyjnych dzielnie radzi sobie nasz przedszkolak.

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce!!!


* * * * *

Drodzy Darczyńcy!

Wśród naszych uczniów są dzieci wymagające systematycznej rehabilitacji. Do przeprowadzenia zajęć ogólno-usprawniających, czy też sensorycznych potrzebne są odpowiednie przyrządy. Obecnie planujemy:

  • doposażyć pomieszczenia rehabilitacyjne w huśtawki i platformy terapeutyczne
  • zakupić wózki basenowe dla niepełnosprawnych z siedziskiem odpływowym.

Te specjalistyczne przyrządy mają nieocenione znaczenie w prowadzeniu terapii integracji sensorycznej i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ćwiczenia z ich wykorzystaniem stymulują układ nerwowy dziecka, kształtują obustronną koordynację i orientację w przestrzeni. Uniwersalność terapeutyczna huśtawek i platform zapewnia różnorodność ćwiczeń, które dostarczają nowych wrażeń ruchowych związanych z poziomą lub pionową pozycją.

Basenowy wózek inwalidzki, który do tej pory wykorzystywaliśmy, zużył się przez lata i konieczny jest zakup nowego. Wózek taki w odróżnieniu od standardowego ma solidną konstrukcję, siedzisko odpływowe i jest odporny na działanie chemii basenowej. Jest on nieodzowny przy codziennej higienie dzieci z dużymi niesprawnościami, ale także wykorzystywany do ćwiczeń rehabilitacyjnych na basenie.

Koszt przyrządów rehabilitacyjnych niezbędnych do prowadzenia zajęć szacujemy na około 13.700 zł.

Gorąco prosimy o wsparcie naszej akcji i pomoc w zebraniu środków na zakup wspomnianych przyrządów.

Aby dokonać wpłaty online wystarczy przejść do Formularza wpłaty i wybrać z listy celów: Przyrządy rehabilitacyjne

Przelewy bankowe prosimy kierować na numer konta:
mBank 02 1140 1010 0000 4399 5800 1002 - wpisując w tytule Przyrządy rehabilitacyjne

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI!!!

Zdjęcia pochodzą ze stron oferentów.

wróć